|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko....
15.3.2006 8:02:09   
Anonimen
...naredim test nosečnosti? In sicer M je ta mesec drugačna oz. jo skoraj ni (sem in tja kaka krvava kapljica). Nikoli prej nisem imela takih M zato se mi poraja vprašanje če sem noseča saj sem že prebrala da možnost za nosečnost ni izključena tudi pri kakih takih M. In sedaj vprašanje ali lahko naredim test kljub temu da imam na vsake toliko časa tak krvav izcedek??Bo pokazal pravilno??? M bi mogla dobiti pred 3 dnevi ko so se ti izcedki začeli pojavljati.

Prosim za odgovore!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 8:08:20   
soncece24
Seveda lahko narediš test, zakaj ga ne bi mogla???? Jaz bi ti celo priporočala, da ga naredi, če imaš čudno M, boš vsaj vedela pri čem si, ali je pač čudna, kar se lahko tudi kr tak zgodi, ali pa si user posted image .




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 8:29:39   
naja78
naredi,ker če si user posted image in krvaviš,je dobro da G izključi morebitne zaplete.
srečno.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 8:48:03   
nynna
Tudi jaz sem imela tako čudno menstro, vse skupaj nič samo nekaj kapljic, pa se je izkazalo, da sem noseča. kar naredi test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 8:48:58   
lelaval
Naredi test. Lahko si kljub tem krvavim kapljicam lahko user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 8:51:12   
Sulfinija
Ko sem jaz bila lansko leto nosečka žal več nisem bom pa mogoče drugi mesec spet sem na dan M dobila rjav izcedek,ki je trajal tri dni v majhni količi sem za foro naredila test in je pokazal,da sem bila noseča.

LP MOjcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 14:13:26   
NATAŠI
Kar naredi, mi držimo pesti in javi nam user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali lahko....
15.3.2006 19:48:59   
KODA
Naredi test,držim pesti za +.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali lahko....
17.3.2006 13:13:55   
Anonimen
Naredila test, a je pokazal da nisem user posted image .


(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?