|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pariz
24.3.2006 18:03:56   
Mariposa
V začetku junija se za tri dni odpravljam v Pariz in me zanima, če mi lahko priporočite kakšen hostel, ki ni preveč oddaljen od centra in ne preveč drag?

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pariz
24.3.2006 19:27:34   
viv_
V Parizu sem spala v hotelu, ki je bil na Trgu Republike, 5 min peš od metroja, dvoposteljna soba z zajtrkom je pa prišla 60 Eur (za dve osebi). Je bil pa lušten hotel, pa eni Srbi so ga vodili, tako da sva imela "privilegije". user posted image

Hotel se pa imenuje Grand Hotel de L' Avenue http://www.hotelclub.net/hotel.reservations/Grand_Hotel_de_LAvenue_Paris.htm

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pariz
24.3.2006 23:05:02   
Mariposa
Hvala Viv, izgleda zelo všečnouser posted image user posted image  Si bila ti z Ryanairom? Mi lahko poveš kaj o prevozu do centra in mogoče kaj o cenah ter kaj sta videla,... Sploh prevoz me zanima, ker mi prispemo na letališče šele ob 22.10, kar je kar malo pozno za bluzit po Parizu in iskat hoteluser posted image  Sem gledala karto od Adrie, samo se nam ne splača, ker je čez 40k, kar pa je malo preveliko za "samo na kavo it tja"user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pariz
25.3.2006 7:51:48   
Marogica
Midva sva vzela taksi od letališča do hotela, ker se pač nisva znašla in je bilo najenostavneje. Kaj videti? Jaz sem si kupila knjižico o PArizu že doma, kjer so opisane vse večje stavbe, ulice, muzeji..... in si naredila "plan", ker drugače ne vidiš nič, če samo lutaš sem in tja. Pariz je enostavno prevelik. Naredila sem si plan in to tako, da sva šla vsak dan v en "predel" PAriza, kjer je bilo tako ali tko toliko stvari za videlt, da sva ponavadi hodila od  jutra in večera, pa je bilo še premalo časa. Kupi si karto metroja, ki se ga kar hitro naučiš uporabljati in je zelo uporabna stvar. Ko ga skapiraš, je ful enostavno, pa še poceni.
Upam, da boš v teh dneh kaj videla, meni je bil en teden absoluto premalo, da sem videla vsaj delček pariških znamenitosti.
Lep izlet žeim...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pariz
25.3.2006 9:29:16   
paris
Mi smo šli v Pariz z agencijo, tako, da se s hoteli nisem ravno ukvarjala, sem pa tukaj našla en link.
http://www.hotelsarea.com/en/city.php?city_ID=134&google

Se mi zdijo ugodne cene.

Drugače pa mi je bilo mesto zelo všeč, pogledali smo vse glavne znamenitosti, skratka čudovito. O znamenitostih ti ne bom pisala, jih imaš v vsakem turističnem vodniku!
Imej se skrajno lepo!



_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pariz
26.3.2006 13:15:36   
viv_
Oj,

midva sva takrta letela še z Volare (zdaj ne leti več). Vsi ti nizkcenovni prevozniki ti organizirajo prevoz iz letališča v center mesta (če ni javnega). Običajno so to busi, za kater kupiš karte že na letalu. Grejo cca. pol ure po pristanku in prav tako te potem iz centra peljejo nazaj na letališče.

Ja, v Parizu sva bila na poročnem potovanju, en dan sva šla v Disneyland, sicer pa Ajflov stolp, eleizejske poljane, napoleonova grobnica, Mont Martre, Pigal... Klasika. Pa imela sva karte za kabare predstavo v Crazy Horse-u - podobno kot Moulain Rouge....

Če želiš, mi piši privat, imam LP Paris in tudi mali vodnik Pariz v slovenščini, pa ti lahko pošljem.

lp, viv

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pariz
26.3.2006 20:14:02   
Anonimen
Pariz je itak ves en sam center in posamezne znamenitosti se nahajajo na različnih koncih tako da je čisto vseeno, v kateri četrti se nastaniš. Večina hotelov je par minut od metroja, ki je res odlično organiziran. Da bi pa spala na Elizejskih poljanah pa verjetno nisi razmišljala. user posted image
Se pa splača rezervirati že od doma, saj so cene na licu mesta višje pa za vikend je rado vse zasedeno.

Ryanair leti na eno letališče (Buaua user posted image ), ki je več kot uro oddaljeno od glavne mestne postaje na katero pride tudi metro. Do tam greš lahko z avtobusom, ki gre v roku nekaj deset minut po pristanku letala. V hali imaš avtomat, ki deli karte za ta avtobus, karto pa lahko kupiš tudi direkt na avtobusu. Predlani je v eno smer stala 10 eurov.

Glede Pariza pa je najbolje, da si v knjižnici izposodiš kak vodič, potem pa pot pod noge.
Je pa res zelo zelo lepo!

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?