|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev po operaciji
30.3.2006 12:06:31   
LUNA06
Pozdravljene!
Pred kratkim sem bila na operaciji predgrade.Zanima me kakšne so vaše izkušnje s krvavitvijo oz. s čiščenjem po operaciji.Sama namreč 16. dan po operaciji še vedno krvavim.Mislite, da bi me moralo že skrbeti?user posted image

Hva la za odgovore in lep dan še naprej!
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev po operaciji
30.3.2006 12:16:03   
naja78
jaz bi šla do G.16 dni po operaciji se mi zdi kar veliko.no zdaj odvisno kolk je to zate.
jaz sem po operaciji HSC krvavela 3 dni.pa še to bol švoh.

le pokliči,ne čakaj.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev po operaciji
30.3.2006 12:21:04   
LUNA06
Ja sej bi blo res najbolš da grem, sam se kar bojim, da ne bo rekla, da je še kaj drugega narobe.Drugače sem misnla počakat še menstruacijo, ki jo bo dobila jutri, in če se potem ne neha...
Najbolje da pokličem G.
Zdi se mi zelo čudno, ker me nikoli, tudi prvi dan po operaciji ni prav nič bolelo, tole čiščenje se pa kar ne neha.Sej u bistvu ne gre za kri, ampak nek rjav, precej grd in gost izcedek.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitev po operaciji
30.3.2006 12:23:28   
lana38
Čim prej pojdi k G. 16 dni je absolutno predolgo. Ne vem, kaj še čakaš, a ni že dovolj bilo narobe.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev po operaciji
30.3.2006 12:35:21   
LUNA06
Ja sej...ampak tale moja G (dr.Jerman Kačič Polona - odsvetujem usem!!) ... to je obup, tud pokličeš jo lahko samo eno uro na dan in zdej sm zamudila do pondelka.
A mislte da je res kej narobe?user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitev po operaciji
30.3.2006 14:56:45   
naja78
pokliči na urgenco,tam te mora pogledat.

ali katerokoli drugo G.PA ZAMENJAJ G ČE TI NI UREDU.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitev po operaciji
30.3.2006 15:42:01   
LUNA06
Ma nč, zdej bom počakala, da gre še menstruacija mimo, pol bom pa zagnala paniko, če ne bo OK.
G bom pa zamenjala, definitivno!
Hvala za predlog!

Pozdravček!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitev po operaciji
1.4.2006 10:53:30   
Taja79
Tudi jaz sem po operaciji pregrade krvavela le tri dni. Takoj po op. malo bolj, tretji dan skoraj nič več. Tako da ne vem, če je to ravno ok - no, nočem te zdaj prestrašit, ampak jaz sem imela 3x to operacijo in je bila 3x isto minimalna krvavitev.

Jaz bi na tvojem mestu malo pritisnila na njih, saj se gre za tebe! Naj te pregledajo in hvala bogu, če ti rečejo, da je vse ok, boš vsaj ti pomirjena.

Pa veliko sreče!

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?