|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
17.4.2006 19:12:23   
thunder
Imam ovsene kosmiče "Natura" zdaj me pa zanima kako naj jih pripravim mojemu 6-mesečniku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
17.4.2006 19:24:46   
vidja
Jaz sem jih prelila z navadno vrelo vodo, jih malo pustila, odlila vodo in zamešala v navadni jogurt, ali pa jih daš v kako sadno kašico. Imela pa sem naše domače kosmiče.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
17.4.2006 19:34:30   
April
Ovseni kosmiči vsebujejo cink, ki je življenskega pomena za učinkovit imunski sistem. Dojenčkom dajemo ovsene kosmiče  šele po 6 m, ker oves vsebuje gluten.

Jaz ovsene kosmiče pogosto dam med zelenjavo, ko kuham zelenjavno juho. To juho malo zgosti, oves izloča nekakšen sluz, kosmiči se v juhi čisto razpustijo. Ovsene kosmiče pa lahko pripraviš tudi s suhimi marelicami. Suhe marelice popariš z vročo vodo in pustiš, da se namakajo. Skupaj z ovsenimi kosmiči kuhaš 5 min. Ko se mešanica zgosti zmiksaš jed s paličnim mešalnikom. Lahko dodaš še malo smetane ali mleka.

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
17.4.2006 20:27:46   
Alina_alin
Tudi jaz jih priprvaljam z marelicami - suhimi. Skuhaš 5 min suhe marelice v vodi, kjer so se namakale. Dodaš kosmiče, še vre par minut. Nato sem zmiksala. Dala samo to, ali pa sedaj, ko že jemo jogurte, vmešam to v jogurt.


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
17.4.2006 20:45:43   
tulip
Jaz jih dam kar zraven zelenjave v mineštro: zelenjavo, kosmiče, paštico ali rižek,... Potem zmiksam. 

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
18.4.2006 16:32:28   
tina104
Ne vem sicer, če so od Nature kaj drugačni. Jaz imam od ŽIta. Jaz jih zmeljem pred uporabo v multipraktiku (kar celo vrečko, pa shranim zmlete). No, potem jih skuham s suhimi marelicami ali s hruškami ali kakim drugim sadjem. Do zdaj sem kuhala jih samo na vodi, ko bo starejši, jih bom tudi na mleku - tako jih zase pripravim - v mleku skuham, dodam kakav ali cimet...

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovseni kosmiči - kako jih pripraviti
18.4.2006 17:06:07   
thunder
Hvala za ideje.
Sem mu danes pripravila: marelice+jabolka+kosmiči (sej ti so od Žita, nisem prej dober pogledala - sam spredaj piše Natura) in mu je bilo full dobro. Še sama sem pospravila eno porcijo. Njami!

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?