|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2004 - kako kaj malčki palčki
25.7.2006 8:17:50   
CUKRČEK
evo, še malo z našega konca.


NAša frajlica cele dneve preživi zunaj....tobogan, ovčke, tekanje po travi... Zvečer pa samo še v posteljo pade in do zjutraj je miruser posted image  

Zdaj je poleg naj naj telebajskov ratala popularna še Pika Nogavička.....kat naprej jo omenja, pa kaj dela pika......zadnjič je baje pri stari mami(kjer se pazi) gledala Piko nogavičko in tam policaji plezajo po strehi od hiše in skoraj dol padejo. Manca pa fuul v jok...se je fuul za policaje balauser posted image Kaj takega pa še ne, da otroci zraven risank jokajo. Se fuul vživi v risanke.


Pa sedaj imamo male ovčke doma. In ona joh obožuje. Skoz je pri njih, jim daje prstke da jih ji cuzajo...zraven se smeji ko utrgana. Res je fletna.




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junij 2004 - kako kaj malčki palčki
28.8.2006 8:21:58   
CUKRČEK
Kje ste Junijke?????user posted image Kam ste poniknile?
Kako kaj rastejo vaši malčki? Naša fraljica je iz dneva v dan večja facauser posted image  Večraj smo bili na veselici, kjer so Čuki igrali....je fuul plesala in fuul uživala. Pol je pa še balon Nodija dobila in je bila najsrečnejša na svetu. Ga ni za sekundo spustila iz rok. Zvečer, ko smo domov prišli, je moral zraven njene postelje stat in kao z njo spat. In danes zjutraj ga je nesla s seboj k stari mami (pri njej se pazi). Obvezno....bognedaj, da bi balon doma ostal.

Pa na  morju smo bili.....sicer je uživala, samo se ni kaj dosti upala sama v vodo. Je pa blazno uživala v čolničku. In midva sva morala zraven plavat.....nikakor ni bila zadovoljna, da sva počasi lezla v vodo. TAkoj na hitro je bilo treba plavat, d aje bila srečna.


JA, prav fletno se imamo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junij 2004 - kako kaj malčki palčki
11.10.2006 11:48:58   
Mikica
Res bolj malo pišemo junijke 2004. A so naši malčki tako zahtevni in nam ne pustijo dihat al' smo same take, ki se nam ne da preveč pisat?user posted image

No, naš malček je že pravi dečko, s 1.septembrom je zamenjal skupino v vrtcu. Malce smo se bali kako bo, ker je bil zelo navezan na prejšnjo vzgojiteljico, pa nas je presenetil in z veseljem hodi v vrtec user posted image , novi vzgojiteljici pa sta pravi zaklad.
Veliko poje, pleše in na sploh je zelo živahen. Zato pa je bil konec avgusta v bolnici zaradi lažjega pretresa možganov. Zdaj je vse OK.


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junij 2004 - kako kaj malčki palčki
24.10.2006 12:24:17   
CUKRČEK
ja, me res nismo najbolj zgovorne na tej temiuser posted image

Naša frajla je pa tud že orng baba....se mi zdi da je vsak dan večja. In bolj nabritauser posted image  VSe obrača okrog prsta. Mi je pa najbolj lepo, ko gre zvečer spat in jaz grem z njo, pa očka jo mora prit pocartat  in reče:"vsi radi" in se moramo najprej vsi trije "potiškat" potem pa šele lahko gre spat. Prav lepo nam je , res.

Drugače pa še vedno rada riše, poje, kuha v njeni kuhinji, pometa... Še vedno pa imamo pleničko. Aja, pa fuuuul rada hodi okrog v tujih čevljih...še posebej v mojih z visoko petouser posted image

Drugače je pa precej pridna deklina in še kar uboga....čeprav se je treba včasih prej malo pokregat.
Pa ful vse oponaša..same traparije. ZAdnjič je kregala očka: "Očka, ne Mance ****t!" ali pa :"Očka , ne ****at MAnce!"
TAko moramo fuuul pazit na izgovorjene  besede.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junij 2004 - kako kaj malčki palčki
6.11.2006 9:34:01   
bini
hej...
ja, junijke 04 smo res mal slabše v poročanju :))... pa da se danes jaz potrudim in morda še katero spodbudim user posted image ..
torej, naša mala dama je vsak dan bolj zanimiva in kaj novega pogrunta, že marsikaj obvlada...
predvsem je zanimivo, ker je v varstvu (tistem rednem ali kakšnem občasnem) izrazito pridkan otrok, ki ga nihče ne more prehvalit, doma pa ima že nekaj mesecev fazo, da se glasno upira čisto vsaki minimalni avtoriteti - tako, da je pri hiši kar velik kričanja in tuljenja, ampak počasi zadevo obvladujemo  user posted image ...

govori že itak praktično vse, mal imamo težav z jecljanjem, pa gre na bolje se mi zdi... zna že tolk pesmic, da jih ne štejemo več, skoraj čist razumljive so tud že angleške (imamo pač velik angleških cdjev doma - tiste otroške) in občasno ima fazo, ko za vsako stvar sprašuje 'kako je to po angleško?'... zelo aktualno je tudi vprašanje 'zakaj' in včasih je zmožna vprašat to za isto stvar tud 20krat user posted image  - se človek kar zmatra...

jest zna že sama, ampak če sem jaz blizu, jo je treba hranit ko dojenčka... trenutno je apetit mal boljši in celo poje zadostne količine...

zelo rada trenutno packa s čopičem, obožuje knjigice - jih tud bere svojim medvedom in včasih očiju, ki jo uspava zvečer,... rada se igra s starejšimi otroci, z mlajšimi ne ve čist kaj bi delala - tako npr. z bratcem, ki pa je dober za velik mečkanja in bi kar ležala na njem in ga lupčkala non-stop, če bi pustili...

še marsikaj bi lahko napisala, zaenkrat toliko...
na splošno je zlata punčka, želimo si pa na tihem dve stvari - znebit se plenici in pa da bi se že nehala zbujat ponoč - pa sej to že veste, a ne?? user posted image user posted image

lp od nas.

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junij 2004 - kako kaj malčki palčki
9.11.2006 7:14:40   
CUKRČEK
Saj naša tudi še ima plenice. Pa se prov čist nič ne sekiram....bo že . Saj še ni toliko stara, da bi se bilo treba sekirat.

Drugače je pa naša "piška" v fazi hvaljenja drugih. ME ni naprimer reče : "MAmi, ti si lepa, ker nisi huda!" user posted image ali pa "mami, ti si lepa, k maš joške"user posted image

Zdaj hodiva na telovadbo za otroke....toliko, da je več v družbi ker ne hodi v vrtec. In fuuuul uživa. Vedno je jok, ko je iti za domov.






_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?