|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 21:34:19   
Anonimen
V ponedeljek smo sterilizirali našo psičko.
Da ne bom preveč na dolgo vse razlagala, ma 5 šivov, je še vedno bolj mirna, največji problem pa je, da še vedno ne more orenk kakati!

Šele včeraj mi je vet povedala, da bi mogla met dieto (dobr, da sem vedla user posted image ) in smo probali že vse. Mleko, jogurt, pusto meso in laneno seme.

Včeraj in danes je sicer kakala čisto čisto malo, nikakor še ne normalno zraven pa cvilila in jokala. Pa kar v krogu se suče, ko jo boli. user posted image

Pa tud nasploh je zelo nemirna, ne pusti se več niti za tačko prijet! user posted image  včeraj sem se eno uro jokala, ker ni pustila zamenjat gaze!

Ker se pa bližajo prazniki, pa me je res groza, kaj bo. Dajte mi prosim čim več nasvetov, kako ji pomagati do kakanja!
Kako masiranje trebuha odpade, ker se ne pusti, pa kaki dolgi sprehodi tud ne pridejo še v poštev!

user posted image  user posted image  user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:08:26   
Anonimen
Ne ji dajat 'trde hrane', nobenih briketov itd. Najbolje konzerve in kaj takega.

Nam ni nihce nic povedal pri vetu, smo sami to pogruntal (ker se spomnim labradorke, ko je bila streilizirana tudi nekaj dni ni kakala).

A tbl proti bolecinam ste dobili? Najbrz jo boli pa zarad tega noce/ne more kakat user posted image

Kako je pa drugace? Nasa Luna je bla full crkljiva, pa skoz je hotla met nekoga ob seb, gaz ji pa nismo menjaval, ker je mela une sive, k se topijo in smo se ta prvo zadevo pelal snet dol k vetu, da je ne bi mi matral, potem je mela pa odprt.

Lp, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:15:12   
Anonimen
Tablete proti bolečinam je dobila samo za dav dni, prvgi dan pa injekcijo. So rekli, da več ne sme.
Je pa tko, se crklja ja, ful, pa mirna je zelo, prej ni bila. Je rekel vet, da ga nekateri že prvi dan kličejo, če je normalno, da je psička tok živahna user posted image  naša pa še zdej ni. V ponedeljek bo en teden.
Šivi so pa uni, k jih bodo ven pobrali, gazo je pa treba blo menjat. Pa je še kr šlo, sam od včeri, ko je pa prvič probala kakat, pa se ne pusti več. user posted image  Sej prqavim, tud za tačko prijet ne!
Kok časa pa tvoja Luna ni kakala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:17:20   
Anonimen
Bošček mali. Kaj pa če bi šla jutri kar kakšen Daleron za otroke kupit, pa ji daj malo sirupa, da je ne bo tako bolelo. Saj sirup je sladek, bi ga gotovo polizala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:18:40   
Anonimen
Splišni, pa misliš da ga lahko? user posted image  Sej sem ji kamilice dala, če bi pomagalo, sam ne vem. user posted image  Tko mi je hudo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:19:20   
Anonimen
Pa kar v lekarni vprašaj, kaj je za mehčanje blata, mislim, da Portalak ali nekaj takega, pa ji med konzervo zmešajte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:20:49   
Anonimen
Po mojem, da lahko. Tisti sirup za otroke kupi, Daleron, tisto že ne more škodovati. Jaz bi ga Miši dala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:21:38   
Anonimen
Bom ja, upam, da bodo vedli kaj pes laqhko dobi. user posted image  Sicer mi je potem veterinarka rekla laneno seme, pa sej ga je, pa jogurt tudi, sam zaenkrat še ne gre.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:27:49   
cmokec
Bogi kuža. user posted image  Upam, da se čimpreje olajša.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:30:57   
Anonimen
Pri jogurtu moraš paziti, ker svež odpira, star pa zapira. Kar pa se zdravil tiče, itak veterinarji predpisujejo ista, kot so za ljudi, vsaj antibiotike. Tako da tudi Daleron ne bi mogel nič škodit.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:31:56   
Anonimen
Saj res, pa tiste res na hitro prevrete, pa fejst sladke kamilice, kot za dojenčke, tisto naj pije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:35:34   
Anonimen
Luna ni kakala le prvi dan, ker ni nc jedla, potem pa je vsak dan vsaj enkrat. 

Je bla pa tut en teden cist mirna .. je mati ze zacela stokat da ne glede na vse hoce ona zivahnega psa nazaj, ne da je taka mirna, da je kr neki narobe, k nic ne divja.

Zdej je ze nadoknadla vse za nazaj in je vsa divja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
28.4.2006 22:40:05   
Anonimen
A sladke kamilice naj bodo?
Ribica, tud jaz upam, da bo naša user posted image  Lunca čim prej taka kot je bla. Z vsemi pogrizenimi copati vred! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 8:05:48   
tanaja*
Kupi v lekarni Portalak sirup.
Daleron- a ni to za kašelj? Tega ji jaz ne bi dajala v nobenem primeru. Portalak bo ta pravi, če ne jo pa pelji na klistiranje.


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 8:17:27   
cmokec
A je že kaj bolje? user posted image

Drugače sta za odvajanje otrok Portalak ali Prorektal. Sirupa sta ista, samo drugi proizvajalec je.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 9:08:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Kupi v lekarni Portalak sirup.
Daleron- a ni to za kašelj? Tega ji jaz ne bi dajala v nobenem primeru. Portalak bo ta pravi, če ne jo pa pelji na klistiranje.



Tanaja, Daleron je proti vročini in bolečinam. Jaz ga dajem mojemu otroku od 1. leta dalje. Brez skrbi, da je čisto nedolžna stvar. Enako kot npr. Lekadol ali Calpol ipd., samo da je zelo dobrega okusa po ananasu.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 11:12:31   
mia-2
Verjetno se ji je blato nabralo že od prej in je trdo-Njo pa od operacije ko pritiska na blato verjetno boli in zato ne upa it kakat.Sej verjetno jo tišči ampak ne upa zaradi bolečine. Res ji probaj dajat takšna živila ki mehčajo blato.Portalak ji daj ampak ne preveč ker potem bo mela pa drisko in spet ne bo ok.Lahko pa me kontaktiraš  na ZS in ti jaz vprašam od kolegice fanta ki je veterinar in bo on povedal kako in kaj.LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 11:16:21   
polona2
Pokliči veterinarja!!! Pa čimprej, prazniki bodo in boš morala k dežurnemu, če se kaj zaplete. Pri vetu lahko dobiš poleg nasveta tudi kakšna primerna odvajala za kuža.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 15:14:55   
Anonimen
No, danes zjutraj sem šla do veta po tablete proti bolečinam, povedal pa mi je tudi kaj kupiti v lekarni za odvajanje.
Doma smo ji takoj dali tabletko proti bolečinam, mami pa je samo prebrala navodila tablet za odvanjanje in je Lunca je šla kakat! user posted image
Pa očitno jo je res samo bolelo tako, ker se sedaj že pusti božati po bušiju!!! user posted image   user posted image   user posted image

Hvala vsem! user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 15:38:12   
cmokec
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , samo, da je bolje. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 16:40:31   
Anonimen
user posted image , o fino, kuža mali, saj bo.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Psička po sterilizaciji ne more kakat :(
29.4.2006 20:31:55   
tanaja*
Aja, Splišni, nisem vedela. Neki podobnega je tud za kašelj, ani. En cold 3 al neki takega. user posted image
Drugače pa psom nikakor ne dajat aspirina. Za pse obstajajo posebne tablete proti bolečinam (Rimadyl) ali injekcijsko Tramal. Samo tolk v vednost user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?