|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 6:33:57   
anitaz
Jutro babn"ce!!!user posted image  

Dons se bomo pa fuuul najedle,a ne user posted image  Sadje na 101 način user posted image  

Za kosilo si bom nardila pečena jabolka....drugače pa kar bo pod roke prišlo. (seveda sadjeuser posted image ).

Lep sončen dan!!! In še lepši vikend!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 6:58:30   
dory
Evo mene...po kofet, zej pa pod tus in novih dogodivscinam nasproti...

Dones pa sadje, sadje,sadje...


bo ze :)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 7:47:23   
Teni_
Dobro jutro. Danes spet sadje. Upam, da bo šlo. Do zdaj je šlo sadje brez problema. Ne vem še kaj bom danes jedla, ker še nisem uspelapogledat v hladilnik.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 8:55:12   
Tejči
Dobro jutro!
Kak fajn, da je spet sadje, se bo moj buši malo olajšaluser posted image  Včeraj sem se tako nažrla tiramisuja, da mi je bilo zvečer slabo. Danes bo ziher boljšeuser posted image  Kaj še bom jedla, pa ne vem, ker imam doma samo banane in morem it prvo v trgovino nabavit še kaj druga. Aja, pa limone imam-saj limonado lahko pijem, namesto vode, ne?

Lep sončen pozdravček!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 9:25:58   
al1*
Pozdravljene!

Celo meni se je tehtnica nekoliko premaknila! Za 0,5 kg! Juhej!
Danes pa sadje in zelenjava: banane, jabolka, za kosilo zelenjavna juha, za večerjo pa pečene bana
ne z zmečkanimi jagodami.

Tejči, limonado brez sladkorja lahko po moje brez skrbi piješ.


_____________________________

lp


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 10:35:00   
bobek05
Dobro jutro še z moje strani...

Pravkar jem Z (jabolko).. Včeraj, ko sem šla spat mi je ppšteno krulilo v želodcu, ker sem jedla V ob 17.30, ampak sem vzdržala in danes (kljub mojim grehom, npr. včeraj sem jedla margerito - ja, seveda s sirom), se je cajgnar premaknil navzdol user posted image  Saj, ko se bom pa dieto RES STRIKTNO držala, pa bodo kile stale user posted image

Meni se že to pozna, da jem precej manj oz. SKORAJ nič sladkarij in slanega... Vodo pa še vedno premalo pijem... user posted image  Če pa pozabim.. user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 12:05:54   
Tjuša
Živjo.
Tako mi je žal, da sem zgrešila vašo skupino in se vam nisem pridružilauser posted image . Tako žal, da ne morem povedati. Jaz se tega šele lotevam in bi mi prav prišlo malo moralne podpore, ne malo, ogromno. imam težave s taščo, smo namreč v skupnem gospodinjstvu, ki ne razume, da ne moreš jesti kot pujs in biti šlang, jaz pa sploh ne. upam, da tokrat ne bo tolk komplicirala in ...user posted image
Držim pesti za vas in upam, da bo tudi meni uspelo, sčasoma.

Lep dan vam želim.user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 12:45:33   
bonika
Tjuša, saj se nam lahko pridružiš, čeprav z zamudo, pridruži se nam jutri, ko je dan B (beljakovine), s tem dnem se dieta začne, pa nič zato, če bo naš 13. , tvoj pa 1. dan, bomo pa mele iste jedilnike. Na taščo pa se ne oziraj, jej toliko in tisto kar tebi ustreza, je pa zlo zoprno, če imate skupno gospodinjstvo, se je treba ves čas nekaj prilagajat.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 13:53:08   
bobek05
Tjuša, res se ne sekiraj.... Ne glede na to KAJ jeste, ti se drži svojega ali pa si sama kaj pripravi. Tako npr. če jeste za kosilo JUHO, MESO, PRILOGO, SOLATO in SLADICO, ješ na B dan MESO + SOLATO + ČISTO JUHO na koncu (če ti je). Če imaš Š dan ješ PRILOGO (krmpirček ali riž) + SOLATO, zraven lahko ješ h krompirčku npr. tudi ketchup... Sladici pa se boš žal morala odpovedat (razen na OH dan zvečer)...

Vso srečo!

Jaz sem zdaj pri 2. obroku tega dneva - banani... Saj gre, ampak malo sem lačna user posted image  Že dirkam po vodo, da si vsaj z njo (za kratek čas) napolnim želodec. Se pa že ful veselim jutrijšnjega dne, ko bo mesek user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 13:57:11   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz še ne vem ali bom danes imela sadni dan, ali pa bom zamenjala današnji in jutrišnji dan. Je vse odvisno kako se popoldan razplete. Sem pa zaenkrat pojedla 1 banano in 2 jabolka. No, upam da s sadnim dnem opravim danes.

Se pa zelo dobro počutim. Spet imam tisti občutek lahkotnosti, ker želodec ni ves čas z nečim zapacan.

Pa sonček je zunaj, pa še petek povrh vsega...pa kaj sploh še hočmo!?! Aja, zgubit kakšnih 15kg! Mala malca! user posted image

Uživajte!

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 14:02:53   
cukerček
KU KU
Jaz sem tudi na dijeti, one 90 dnevni. Včeraj sem imela sadje, pa saj je šlo. V 10 dneh sem zgubila  6.5 kg, le vztrajat je treba. Probajte na margarini pečene banane prelite z zmiksanimi jagodami. pravi raj na zelji če si lačen, pa še nasiti te.
user posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 21:11:39   
Urša
Jst sm laaaaačna! user posted image  Sam se ne dam! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VZTRAJNE....12.dan (sadje)
12.5.2006 22:56:03   
CosmoGirl
Dan... hihi... v bistvu dober večer no... user posted image mal sm pozna dons... no ja... ful pozna... sam res prej nism mogla... sam grešila pa vseen nism... a nism pridna? user posted image

torej... tkole:
Z: jabolko, kava
K: zelenjavna juha (in to brez kruha, pa sploh nism bla lačna pol)
V: mešana solata

No... se pišemo jutr... pa prej... oblubm!user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




kremica za ritko
lilie

kaktero kremico za ritko uporabljate?

bebi val (18%)

dm (7%)

muller (6%)

drugo (69%)


Število vseh glasov: 247

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!