|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče nositi kape
16.6.2006 13:50:45   
Alina_alin
kaj narediti - klobuček, kapo, vse meče iz glave. Kako pa ji naj zaščitim glavo pred to vročino - to, da sredi vročine nismo na soncu, itak upoštevamo.
Pozimi in spomladi pa je nosila kapo brez problemov.
Je imela katere tak problem in kako ga rešiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 13:57:16   
tulip
Ne vem koliko je stara, našemu v vozičku damo strehico, ker kape ne mara preveč.
Če je večja pa poskusi tako, da gresta skupaj izbrat pokrivalo in da ga ona izbere..Navadno 'svojega' ne mečejo okrog...user posted image
Kaj pa kaka rutka?

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.6.2006 14:19:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 14:21:06   
babylove
Zarobanti, pa bo kapico pri miru pustila. Kaj se pa to pravi, ne ubogat?

Naš tudi ni maral kapice, pa ga je ati skregal, zdaj si jo pa celo sam na glavo natika user posted image .

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 14:31:32   
Pajaca
po moje mu je vroče v glavo pa jo noče nosit. Mojadva je tudi nočeta imeti. Ampak ko piha ali nabija sonce jo imata, Pajacka še sama prosi zanjo. Če je pa v vozičku ali v senci jima je pa itak ne dam gor.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 14:57:26   
Anonimen
Moj ni nikoli imel kape na soncu. Z enimi klobučki smo se nekaj afnali, ampak brez veze. Ene dvakrat.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 15:08:23   
Jančika_
Našemu sem v nedogled trobila: "Kapa je za na glavo". Ko si jo je hotel potegniti dol, sem mu jo zadaj na skrivaj držala na glavi - nekaj časa se je matral, nakar je odnehal.To je bilo lani, ko je imel eno leto. Od takrat se je na kape totalno nakuril in jih je hotel imeti celo za spanje. Ko pa letos ni hotel imeti nove kape (stara mu ni bila več prav), smo jo oblekli njegovi Betki (dojenčku) in takoj je bil za.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 15:53:17   
mammy26
Moja tudi zmeče, vse kar ji kvari njeno frizurco. In kaj naredim? Ker ima goste lase, že precej dolge za starost enega leta, pa še skodrana je.... slamnati senčnik, ki je najlažji... pa je stvar rešena. V vozičku, pa streha in gremo naši.

Lp,user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče nositi kape
16.6.2006 22:28:35   
LEJLA
Brez kape se ne gre ven, ce je soncno!
In ker je "obseden" s tem, da je zunaj smo to kar hitro resiliuser posted image

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noče nositi kape
17.6.2006 6:20:35   
Eviii
pr nas imamo te probleme že od vsega začetka. sm se pa navadla, da mu dam kapo gor, pol sitnari še neki cajta. ko pa ugotovi, da ne bo nič dosegu, obupa in se neha dret.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noče nositi kape
17.6.2006 6:25:22   
Marogica
Mislim, da ga ni otročka, ki na začetku ne mara pokrival vseh vrst. Pri ta večjem smo bili premalo dosledni, pa je dobil sončarico. Enkrat pa nikoli več!!! KApa pa pika.
PRi tamnjše je bilo tudi tako, da si jo je dol vlekel, sedaj pa se je navadil in mu ni več moteča.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noče nositi kape
17.6.2006 11:14:56   
MajaPRO
Tudi naš je okrog 9. meseca začel kape z glave vlečt. Ko se vozi v vozičku, ima strehico + senčnik, tako da je vedno cel v senci in niti ne kompliciram okrog kape. Ko bo pa na morju (npr. na plaži), pa bo imel kapico s šiltom, ki se pod brado zveže. Takrat jo pa naj kar poskusi z glave snet user posted image .... Mislim, da se danes s soncem ni za igrat, je preveč nevarno.

_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noče nositi kape
17.6.2006 13:36:27   
Alina_alin
pozabila napisat - 1 leto stara. Ja, očitno se bomo morali še naprej boriti, da jo bo imela na glavi.


(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noče nositi kape
18.6.2006 21:10:51   
violinski
Jaz poskušam takole, je pa včasih manj, včasih bolj uspešno: kapo na glavo pa igračo v roke. Ali pa animacija. Ko pozabi, da ima kapo, je čisto kul. Drugače pa strehica, dokler smo v vozičku. Če pa niste več v vozičku, pa mogoče lovljenje in podobne igre, da se zamoti. Pa nekdo, ki ga ceni, naj reče 'O, kako lepo kapo imaš!'

Sem nametala ene par rešitev, mogoče bo katera uspešna.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noče nositi kape
23.6.2006 19:44:31   
Anonimen
Jaz imam isti problem. Nikakor NOČE nositi kape. Vem, vzgoja slaba itd.

Ampak to tako vpije, tuli, nori, cepeta z nogami ker on je fin, njega moti kapa, pa očala, pa čeveljčki mu niso vsi všeč, niti copati niso po njegovem okusu. To vpije in ker je to moj prvi otrok, no zdaj imam še 10 dni staro punčko, nimam pojma kaj narediti. Sem poskusila zlepa, zgrda, pa če ga ne peljem ven mi pa potem v stanovanju vpije, tako da sem dvignila roke..user posted image

Kapo pa vem da mora imeti, samo kaj naj naredim. Star je 18m. in ima ful svojo voljo neko trmasto

(odgovor članu violinski)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noče nositi kape
23.6.2006 22:44:50   
Barči78
Naši obstane na glavi edino klobuček, ki ji ga privežem. Kar pa ni privezano, je pa takoj na tleh.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?