Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
nasa mala je 14 dni nazaj(stara6 mes in pol) dobila neke bele flekce na jezičku in na ustnicah, pa so mi dali v lekarni neko mazilo in je takoj pomagalo. Nato je ratala hripava in se sedaj nima tapravega glasu. Potem pa so se še na ritki in okoli spolovila pojavili mazoljčki, ki pa so sedaj ratali kot neki lišaji????ali je katera imela podobne probleme, pa se to ali je mogoce povezava sor-lišaji?????V ponedeljek bom sicer poklikcala zdravnico, samo me ze tako skrfbi, da potrebujem kakšno vaše mnenje!!!

sor na jezičku se ta seli po sluznici navzdol, večkrat pa je spremljajoč pojav plenični izpuščaj - lišaji na ritki tvojega otročka. Jeziček ji lepo maži z Daktarinom še naprej, tudi še par dni po tem, ko je "zdrav", saj gre pri soru za gljivice, ki se jih kar težko znabiš. Če nehaš mazati prehitro, se kmalu spet pojavijo.

