|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Mešanje Milupa kosmičev s sadjemodal 17.6.2006 21:23:10
|
|
|
|
nejča
|
Kupila sem od Milupe Gries brez dodanega mleka (modra škatla) in gor so različni recepti z mlekom, brez mleka ali s sadjem. Mešanica z mlekom je bila OK, ko sem pa sem dodala sadje ali pa kupljeno sadno kašico, se je zadeva popolnoma utekočinila, kot da ne bi dodala kosmičev noter. Od sadja nisem uporabila tistega, za katerega vem da ima encim papain, ki razgrajuje beljakovine (ananas, mango, fige, papaja). A se to tudi komu dogaja? Opazila sem tudi, da se gries zelo težko raztaplja v primerjavi z drugimi kosmiči - do sedaj smo v glavnem jedli Alnaturo in Podravko.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Dojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zadnje s foruma
bi pustile otroka ...*miska.mcc*v šolo v naravi v teh razmerah? (S primorska-hribi)
več na : [urlGhttp://www.ringaraja.net/forum/m_5374343/mpage_1/key_/tm.htm[/url]
da (
69%)

ne (
31%)
Število vseh glasov: 61Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!