|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   power juicer
30.7.2006 15:08:05   
rainbow
Saj ne vem, če to spada sem, vendar, a ga katera ima?????
Onega z reklame ja.

Sem ravno zadnjič naletela spet na to reklamo in se v meni prebudi slaba vest glede našega "zdravega" prehranjevanja. Sploh moji user posted image  nič kaj dosti zelenjave nočeta.

No, če ga katera ima, kako se obnese, se splača to zadevo kupit??

Thanks

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: power juicer
30.7.2006 15:15:30   
SanjaS
Jaz tudi premišljujem o nakupu kakšne take napravice, a kar sem uspela izvedet je to, da je edini PRAVI sokovnik GREENSTAR, ker baje ne uniči vitaminov, hranilnih snovi, da drugi juicer-ji s samimi delovanjem v bistvu ne naredijo  veliko za to zaradi česar jih navadno kupimo...


No in sedaj tuhtam na kakšen način bi prišla do tega greenstara po kakšni bolj normalni ceni ( stane cca 130 000 sit)..

lp,

S.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: power juicer
30.7.2006 16:12:06   
Anonimen
Jaz imam tega in ga ne morem prehvaliti. Vreden svojega denarja.





user posted image


user posted image




Električni sokovnik, PHILIPS, HR 1861
user posted image
user posted image







Moč 700 W, 2 hitrosti, snemljiva posoda za ostanke prostornine 2 l, mrežica, velika cev za polnjenje ustreza velikosti celega jabolka, varnostni mehanizem, dodatki: vrč za sok prostornine 1,5 l s snemljivim odstranjevalcem pene, ščetka za čiščenje.

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: power juicer
30.7.2006 20:52:27   
rainbow
Urska, vreden koliko denarja???

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: power juicer
30.7.2006 21:00:00   
lol
http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/polica.asp%3Fid%3D010210

tukaj maš več napisano

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: power juicer
30.7.2006 22:06:07   
rainbow
Hvala, lol!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: power juicer
30.7.2006 22:20:07   
Vanček*
jaz imam ta power juicer iz reklame že 3 leta in sem ful, res ful zadovoljna z njim, vse sadje se sedaj poje oz. spije, redko kdaj kaj ostane. Zelenjava isto, tisto kar pa ostane od zelenjavnega soka na drugi strani pa porabim za kremno zelenjavno juho, tak dobre juhe verjemi še nisi jedla. Pa tudi sok ima sploh jabolčen tako dober okus, res. Pač problem je pri čiščenju, drugač pa je super..

Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: power juicer
31.7.2006 21:30:33   
Anonimen
mene pa samo zanima a ,lahko not vržeš vse sadje recmo banane k so mehke pa takle??

(odgovor članu Vanček*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: power juicer
1.8.2006 20:47:52   
lol
Tudi banane.Če se boš odločila za sokovnik,dobiš zraven recepte pa boš vidla kaj se vse sme in nesme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?