|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč pri zanositvi
12.9.2007 15:11:19   
Anonimen
Pozdravljene,

z možem se trudiva zanositi že pol leta, pa kar ne rata. Sicer vem da zaenkrat še ni panike, pa me vseeno zanima, če ima katera kakšen predlog. Zanima me predvsem, ker sem že večkrat slišala, da je več možnosti, če je primerna prehrana. Pa da bi moški moral imeti bombažno spodnje perilo (da ni prevroče)....

Saj vem, da je neumno vprašanje, ampak jaz že res komaj čakam. In vedno sem mislila, da ko se bova odločila da bo takoj uspelo, sedaj pa kar nič....user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč pri zanositvi
12.9.2007 15:32:58   
**NiNa**
anonimna
Na tole ti bomo pa težko odgovorile, ker nas je kar nekja tukaj , ki se trudimo že dve leti in več, pa žal ne poznamo odgovora. Mogoče bi poizkusila z vitamini (več sadja in zelenjave), pa pitje čaja krvomočnice, pa matični mleček, pa če si še ne meriš BT, si prični še to, da boš vedela, kdaj in če imaš ovulacijo. Ko pa bo še tega pol leta mimo, pa brez uspeha se pa le oglasi pri svoji G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč pri zanositvi
12.9.2007 15:34:14   
~Biba~
jaz ti lahko povem samo koliko sem slišala; prebrala na forumu; a nič ne drži kot pribito

- drži noge v luftuser posted image  ne vedno, le po spolnem odnosu user posted image

- jejta cimet(afrodiziak)

- jap ohlapne sponjice, da jimuser posted image   ni prevroče


Ah saj vem, da ti nisem bila v veliko pomoč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč pri zanositvi
12.9.2007 15:42:08   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa da bi moški moral imeti bombažno spodnje perilo (da ni prevroče)....



Tole pa je mal moje stroke... ne rabi bit čist bombažno.... raziskava je pokazala, da spodnje hlačke iz 100% poliestra "ubijajo" migitalčke! Sam sem že pozabla zaka user posted image ! Mislim pa,  da zato, ker se dobesedno "pajsajo" v mošnjičkih in zaradi "previsoke" temperature ne preživijo oz. zelo oslabijo in nimajo moči pridet do cilja!

Drgač pa... ne vem no, že zlajnano.... sprostitev, sprostitev in še enkrat sprostitev (seveda če niso zdravstveni razlogi vmes)!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč pri zanositvi
12.9.2007 15:52:07   
kodrana
glede perila takole.
pri moškem je fajn in tudi pri ženski, da je perilo bombažno. ker je zračno in naravno. torej pri ženski sintetično sp. perilo lahko povzroča razna vnetja, kar dolgoročno ni zdravo za potomstvo. prav tako pri moškem sintetika zadržuej toploto in tako so jajčka preveč "ogrevana" s tem pa se semenčeca oslabijo. možnost tudi slabše plodnoti oz. neplodnnosti.
tako nam je bilo rečeno na faksu..
žensek uporabljajte bombažno sp. perilo, parv tako vaši moški.
tudi preveč tesna oblačila niso ok. naprimer, da si cel dan v jeansu ni ok. slabša prekrvavitev.. tako da za plodnost tudi to ni ok, pri moškem in pri ženski ne.
prehrana pa je pomembna, da je raznovrstna. kajenje ubija spolne celice, prav tako prekomerno pitje alkohola. pri ženskah pa lahko tudi izguba teže do normale (seveda, če je debelost in če so jajčniki policistični) poveča plodnost.
če vama v enem letu ne uspe naredit user posted image  potem se el oglasi pri g. prepreka je lahko tudi psiha.. če si pretirano, res pertirano želiš zanosit.. ko pa zanosiš pa le začni jemat kak tifol-folno kislino, lahko že prej.
srečno.

joj, se jaz razpišem..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč pri zanositvi
14.9.2007 12:59:43   
Anonimen
Hvala vam vsem za pomoč, bom tudi to probala. user posted image Kje pa se dobi ta matični mleček in čaj krvomočnice? Predvidevam da v kakšnih trgovinah z zdravo prehrano. Ali katera ve za kakšno v LJ?

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč pri zanositvi
14.9.2007 13:03:18   
marjana.r
krvomočnico lahko dobiš tudi na tržnici v lj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč pri zanositvi
14.9.2007 17:26:11   
Serendipity
krvomočnica - V Sanolaborju, pa na tržnici, ipd, (priporočajo še plahtico in rman, pa še kaj bi se našlo... Po mojem pa pretiravanje ni dobro) Hm, sem pa nekje prebrala za krvomočnico - da 1x / dan z žličko meda in pijeta oba (2,5 dcl / osebo)

matični mleček - pri kakem čebelarju, sem pa jaz našla včeraj v Tuš drogeriji kapsule mm (na žalost ne poznam nobenega čebelarja, da bi ga odkupila),

za plavalčke pa - Q10, cink, v glavnem vitaminčki...

Upam, da boš čimprej srečka user posted image !


(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč pri zanositvi
15.9.2007 20:54:30   
mamica28
no,pa vidim da le nisem sama s to težavo.Da ne pozabim:čao vsem skupi.Tudi midva z mojim najdražjim se že več kot eno leto matrama z naraščajem,pa ne rata.Do zdej sem obisk pri G prelagala iz dneva v dan,zdej pa vidim,da bom mogla k njej-zadnji čas.Prvič pa je šlo brez težav.Še pogovarjat se vredu nisma začela o otroku,že sem bla noseča.Zanima pa me nekaj:a je mogoče,da tako kot moja mama v drugo ne bom mogla zanosit.Moja starša sta se tudi nevem koliko let matrala,pa jima niuspelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč pri zanositvi
16.9.2007 18:10:23   
leonida
oj! Koliko časa ti je zamujala menstruacija,da si naredila test? Meni zamuja..kaj vem nimam stabilne....2 dni.Test je pokazal negativno.A je prehitro za test? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč pri zanositvi
22.10.2007 20:42:54   
Anonimen
Mene pa zanima kako izgleda ta Q10, a to kar tiste kapsule, ki jih tako oglašujejo, al kako. Ali za moške obstajajo posebne kapsule???user posted image
A lahko potem jemlje Q10 pa še pije čaj krvomočnice?

(odgovor članu leonida)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč pri zanositvi
22.10.2007 20:55:08   
Sulfinija
Ojla!

Tudi sama uživam matični mleček je v kapsulah in Q10 so kapsule,mojemu so zelo izboljšale rezultat spermiograma.

LPuser posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 28.1.2010 12:18:39 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč pri zanositvi
22.10.2007 20:59:43   
Taula
Zdravo življenje, čaj, vitamini. sproščenost.
Premnoge pozabijo dejstvo, da je na en ciklus žal le 25% šanse da zanosiš...v najboljših pogojih.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč pri zanositvi
22.10.2007 21:00:34   
silvya
Obstaja še nekaj dobrega in zdravega. Sadje, ki vsebuje vitamin C. Vitamin C obnavlja (pomlaja) semenčice. Dovolj je ena pomaranča na dan. Fajn je iztisnit sok iz pomaranč, pa še jagode so zelo njami in koristne, preverjeno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč pri zanositvi
31.8.2009 10:24:41   
Miti
Jep, slišal sem za primer ko je uživanje matičnega mlečka pomagalo (v tem primeru je mož imel težave ampak se ne spomnem točno kakšne). No, baje ima pozitivne učinke tudi na to (www.maticnimlecek.net) 

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč pri zanositvi
26.1.2010 9:54:38   
baguSka
Hm, sem pa nekje prebrala za krvomočnico - da 1x / dan z žličko meda in pijeta oba (2,5 dcl / osebo)


pa se to pocasi po pozirkih.... kao da se ne sme na ex!user posted image pa tocno tok se mora namakat kot pise in nic vec! pa mlacnega je treba pit...

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomoč pri zanositvi
28.1.2010 10:37:36   
Tomaz12345
Matični mleček.

Matični mleček lahko dobite pri Čebelarstvu Zajc , tel.031 617 394.

Tomaž

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomoč pri zanositvi
28.1.2010 11:26:24   
talika81
anonimna, po 6 mesecih poskušanja še res ne rabita biti obupana. sicer vem, kako se počutita, ker sva bila midva na istem. ko nama 6 mesecev ni ratalo, sem šla do moje G, da me je pregledala. in ko potem še kar ni ratalo, sem šla ponovno do nje in sem dobila napotnico za neplodnostno ambulanto.

tako kot so ti že druge rekle. probaj s krvomočnico, zdravo prehrano in predvsem sproščenostjo. žal je dandanes tako, da je vedno več parov, ki jim ne uspe takoj, ampak šele po 6 mesecih, enem letu, ali pa enem letu in pol. al pa seveda traja še dalj.

jaz sem probala vse, pa nama ni ratalo. ampak enkrat bo tudi nama uspelo.

ne obupat, ne se preveč sekirat glede tega, ker samo škodujeta sebi, kar ni dobro za vaju. vem, da je težko ne mislit na to, vem iz mojih izkušenj. probaj se zamotit s kakšnim delom, user posted image  ko vama paše, ne gledat na plodne dneve, ne se obremenjevat s tem, da zdaj pa morta user posted image , ker je pač kao ovulacija.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomoč pri zanositvi
30.8.2010 21:39:49   
spacapan
Jaz ga kupujem na www.maticni-mlecek.si

Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomoč pri zanositvi
31.8.2010 9:37:58   
lina10
Matični mleček dobite tudi v trgovinah DM imajo od medexa ampule,ki se imenujejo gelle royale ali pa tudi v kapsulah se dobi samo v ampulah je naravni matični mleček tega sva oba z možem pila in verjetno je pomagalo ker,sem sedaj noseča z user posted image user posted image .
lp

(odgovor članu spacapan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomoč pri zanositvi
31.8.2010 12:32:05   
anity_1
Ali mislite, da je pametno piti te čaje in jesti te pripravke že preden bi začela delati na otroku? Ali šele takrat, ko nekaj časa ne gre zagledat user posted image ?

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?