|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Učiteljice - tehniški dnevi??
27.6.2006 18:32:05   
Gina
V 1. triadi smo se odločile, da bi nekatere tehniške dneve po dolgem času malo zamenjale. Bi mi dale kakšno idejo? Vam je bil kakšen TD posebej fajn? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
28.6.2006 9:12:14   
dulcinea
Tudi za četrti razred se lahko kera javi. Kakšne TD in ND ste imele do sedaj?

GINA se opravičujem, ker sem vdrla na tvoj topik. Sam v prvem triletju še nisem učila.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
28.6.2006 9:21:30   
al1*
Jaz sem eno leto učila v OŠ in imela naravoslovne dneve na temo čutila, zdrava prehrana, vreme. Pri hčeri so pa letos (1r) za naravoslovni dan šli v gozd in proučevali drevesa ter naredili plakate po skupinah, pri tehniškem dnevu pa so izdelovali želvice iz odpadne embalaže. 

_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
28.6.2006 14:47:38   
Anonimen
Da malo pobrskam, kaj smo imeli v prvi triadi, ko sem bila še notri user posted image  Vem, da smo imeli en tehniški dan - obisk stare kmečke hiše z vsemi mogočimi starimi predmeti. Tam smo kuhali polento, jo jedli z lesenimi žlicami....to je bilo otrokom super.
Potem smo enkrat imeli izdelovanje mlinčkov kar na prostem...ob potoku...in smo jih še preiskusili. Pa sušilnico sadja, pa peko kruha in pesciva.....


Zdaj v 5.r. smo pa imeli Jamarje, pred novim letom delavnice izdelovanja raznih novoletnih izdelkov in potem organizacija bazarja,pa izdelovanje zobotrebcev in košaric,.... Ne spomnim se več, ker je moja glava že na dopustu user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
29.6.2006 7:45:26   
lenika
Na temo zdrava prehrana smo delali plakate (izrezovanje iz reklam) in pripravljali zdrave prigrizke.
Bilo je nekoč - obisk muzeja in nato, risanje starih predmetov z ogljem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
29.6.2006 11:57:13   
Katrin
Mi smo med drugimi imeli Td, ki se je nanašal na gibanje: otroci pa so izdelovali igrače (ki se gibajo). Delali so po skupinah in se menjavali, tako da je vsak izdelal 4 igrače (avto, mobili, kopitljavčka, ...).

Upam, da sem kateri kaj pomagala user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
30.6.2006 19:40:15   
Gina
Punce najlepša hvala.user posted image Tisti td o starih predmetih mi je ful všeč, pa gibanje igrač, pa voda-nalivanje, prelivanje tudi. Sicer smo imeli letos:
- oblikovanje z jesenskimi plodovi
- delavnice ob novem letu
- sadimo, sejemo
Zanimivi so mi še:
- hiša eksperimentov
- izdelava papirja
- šolski muzej (saj veste, tisti s "staro" učiteljico s šibo)

Ena je spraševala za višje razrede:
- elektrika
- muzej Bistra

< Sporočilo je popravil Gina -- 30.6.2006 19:41:10 >

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
1.7.2006 18:58:22   
al1*
Pri naši taveliki so tudi imeli teden o starih običajih in predmetih. Med drugim so povabili na obisk tudi babice in dedke, ki so jim pripovedovali o svojem otroštvu in igračah.

_____________________________

lp


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
1.7.2006 23:28:48   
Anonimen
Mi smo v 4. razredu pekli kruh (več vrst kruha - TD, ki so si ga otroci res zapomnili), ogledali smo si elektrarno in izdelovali različne električne kroge, izdelovali izdelke za božično-novoletni bazar ter izdelovanje hiše iz kartona.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Učiteljice - tehniški dnevi??
20.7.2006 12:28:55   
gaja*
Vem, da bomo mi v tretjem letos delali mlinček in vetrnico. user posted image
Drugače pa isto kot Kristina, obisk neke stare kmetije (pa da tam res vidijo stare predmete, tud jejo lahko polento iz ene velike lesene sklede z lesenimi žlicami - no, to bomo letos prvič izvedli, pa so nam vse to obljubili).
Delali smo pa že tudi mobile, pa ptičje hišice, da smo se pripravili na zimo, razne eksperimente in seveda stvari iz valovite lepenke in papirja.     

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?