|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barbariga-Pula
23.7.2006 17:50:43   
Marina_
Mi gremo preko Relaxa(26 avgusta) v apartma v Pulo.Pa me zanima,če ima katera kakšne izkušnje?
Hvala


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barbariga-Pula
23.7.2006 18:03:49   
lu155
jst sicer nisem bila...ampak moja sestra

rekla je da je blo super


pa lepe počitniceuser posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barbariga-Pula
23.7.2006 18:04:48   
viv_
Z iskalnikom mal poišči na temo Barbariga

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barbariga-Pula
23.7.2006 18:11:45   
Marina_
viv hvala.
In kaj čemo sedaj nardit? jao nama je kar slabo postalo....
 

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barbariga-Pula
23.7.2006 19:13:22   
muki1
Ja nič. Na dopust greste.
Mi smo se ponoči vrnili z otoka Vir. V večji, oprosti na izrazu Vukojebini še v življenju nisem bila, ampak smo se imeli fantastično, res user posted image .
Apartma je bil čisto blizu morja, vsak dan smo se zvečer kam peljali, v Zadar ali okoliške kraje, nismo se dali motit. Jaz grem na dopust uživat in me takšni podatki, kot je slaba plaža in podobno ne zmedejo.
Sicer pa, morda bo vam všeč, pač si nabavite sandale za v vodo, pa sigurno boste našli kakšno plažo, ki vam bo ustrezala.

Pa fajn se imejte.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barbariga-Pula
23.7.2006 19:40:07   
hanakz
Napisala si, da greste v Pulo. Saj Barbariga in Pula nista eno in isto (pravzaprav sta kar daleč narazen). Sicer pa naj te potolažim- lani smo bili v Barbarigi in sploh ni bilo tako slabo. Plaža je prodnata, z možem sva za otroka ogradila "bazenček" (iz skal oz. večjih kamnov). Tamala sta zelo uživala. Za odrasle (če rada plavaš) res ni bogve kaj, ker je morje plitvo, v vodi pa precej nevarnih skal. Ampak gede na to, da imava user posted image user posted image  sva plavanje itak odpisala oz. prestavila za nekaj (deset) let. Zvečer se v Barbarigi res nimaš kam dat, pa saj se lahko z avtom pelješ v bližnjo Fažano na sprehod ob morju. Mi smo se večkrat in res ni bilo prehudo (predaleč), čeprav smo bili user posted image ,user posted image  in user posted image user posted image . En dan smo šli z ladjo na izlet na Brione (zelo priporočam), en dan pa v Rovinj. Tudi v Barbarigi se lahko prav fino imate in se lepo pocrkljate, tako kot se lahko imate zanič na sanjskem otoku z AI ponudbo. Veliko dobre volje in lep dopust ti želim!  

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barbariga-Pula
23.7.2006 21:45:07   
viv_
Frizerka, če se vam da mal pelat, najdete luštne plaže... Pejte iz Barbarige proti Peroju in tam po par km-jih boste videli zavije ena cestica ostro desno, pa znak je za eno restavracijo... Cesta je makadamska. Tam pejte na to cestico in potem imate stalno poti na levo proti morju... Tam pojdite po eni potki dol in bo kar nekaj senčice in luštne plažice...

Pa da se it mal na sprehode v Rovinj in Pulo. Fažana je tudi luškana. Iz Fažane so vsakodnevni izleti na Brijone...

Samo ne preveč pričakovat, pa bo!

(odgovor članu hanakz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barbariga-Pula
24.7.2006 7:41:03   
darjatimci
Mi smo en vikend v maju preživeli tam in mi smo se takoj odločili,da svojega poletnega dopusta tam ne bi preživeli.Pa se nismo imeli slabo,ampak ne predstavljam si kako bi bilo tam v gneči in poletni vročini.Smo pa si ljudje različni lahko bo vam prav všeč.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barbariga-Pula
24.7.2006 9:27:51   
Marina_
IZVIRNO SPOROČILO: hanakz

Napisala si, da greste v Pulo. Saj Barbariga in Pula nista eno in isto (pravzaprav sta kar daleč narazen).



Ja to vemo.

VIV-mene je sedaj samo strah da ne boma imela POGRADA!user posted image no bomo pač pričakovali najslabše-mogoče pa bomo potem presenečeni v dobro(sem pa optimist)user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frizerka -- 24.7.2006 9:30:42 >


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu hanakz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barbariga-Pula
24.7.2006 21:27:04   
Marina_
Kakšne pa so kaj cene v trgovinah?

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Preverjeno-sedaj pa še cene?
25.7.2006 13:27:27   
Marina_
Preverjeno-imamo zakonsko posteljo in smo v prtličju.
Sedaj pa me samo zanimajo cene v trgovinah.Dajte se javit tiste ko veste.
A naj vse sabo"vlečemo"ali se doli splača kupit(hrana)

< Sporočilo je popravil Frizerka -- 25.7.2006 13:28:26 >


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?