|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recepti za pekač kruha
3.8.2006 16:12:33   
bamby
Mi lahko napiše katera recept, kako v aparatu za kruh spečete koruzni kruh? Pa kakšen recept iz semen in kaj daste noter namesto sestavine, ki jo ne dobite v trgovini? (ali semena namakate, ali daste kar take noter?)
Zanima me tudi kateri kvas uporabljate, svežega ali suhega oz. kateri je po vašem mnenju boljši? In, ali uporabljate tudi posušeno kvasino (jaz jo imam napisano v večih receptih)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Recepti za pekač kruha
3.8.2006 16:33:28   
Minkaa
1 lonček vode
1 lonček mleka
malo olivnega olja za 2 žlici
2 mali žlički soli
1 velika žlica sladkorja
650 g moke (uporabljam polbelo moko) če dajem še kako drugo dam le te samo 100g (od 650)

semena dodam kupljena


_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Recepti za pekač kruha
3.8.2006 19:37:29   
Blacky30
Čisto preprosto:

- grem v Hoferja
- kupim moko za ta in ta kruh (kakšnih 10 različnih vrst), v njej so že vse sestavine, cena 1 kg moke je 199 sit, iz tega dobiš 2 kruha iz kruhomata
- moko usipam v pekač, dodam toplo vodo
- vklopim, počakam 3 ure
- in že dobro papcam.user posted image

Nobenih receptov, nobenih posebnih mok, nobenih semen. Ravno danes sem spekla sončnični kruh, vsa semena so že dodana k tej moki. Mnjami!!!!user posted image

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.8.2006 17:22:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Uvajanje novih živil: Pravilo štirih dni
S pravilom štirih dni boste otrokove potencialne težave z določeno prehrano ali prehransko sestavino ugotovili že na sam...
Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?