|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 22:59:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 23:08:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cunjice
9.9.2006 9:47:53   
dskubin
Na e-Bayu je ogromno za early byabys. Dobiš pa navadno kar vse, kar rabiš (bundle). Sicer je rabljeno, a saj veš koliko - malo nič, ker otrok takoj prerase. Pa zeloo ugodno. Tudi če gre za darilo, se jaz takega darila ne bi branila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cunjice
9.9.2006 10:09:53   
Anonimen
C&A (v Avstrijiuser posted image ) ima cunjice, manjše od 56. In to ful, ful, ful lepe, cene pa so ugodne.

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cunjice
9.9.2006 20:51:58   
AKŠ
ojla nalin....a bo mogoče tvoja sorodnica (za katero si iskala trenerkico) prej rodila? Ali pa je mogoče že?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.9.2006 10:28:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cunjice
10.9.2006 10:38:06   
dory
jst sem po nasvetu mnogih,ker smo bolj velke sorte kupvala vecinoma 62, le malo 56...no na koncu se mi je rodil nedonosencek in sem vsa panicna iskala kje kaj za oblect...ampak so mi v porodnisnici dali par kompletkov st.47 pa se babi&dedija sem poslala v C&A da sta mal nakupila...saj je bla st.56 revezu res prevec prevelika, tud ce sem vihala in poskusala mal skup dat :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cunjice
10.9.2006 11:18:30   
AKŠ
oooo čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image .....in kaj ima?

kolk prehito je pa rodila?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?