|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 15:55:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 16:05:46   
Pupica
Poglej od Alplesa sobice (TEMPOX), mi smo zadovoljni. Vse imamo narejeno po meri. Omare lahko višaš, nižaš, prav tako vrata...izbiraš lahko med naravno bukev barvo, modro, roz(marelca) ali rumeno(vanilija).Imajo pa tudi program na njihovi internetni strani, ki si ga naložiš na računalnik, potem pa sama postavljaš in si izrisuješ sobico. Vse skupaj vidiš tudi v 3D obliki.
Pa tudi montaža je zastonj.
Imajo pa zastopstva po celi Sloveniji, cene so pa povsod enake.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 16:20:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 17:14:50   
*pepelka*
Tudi mi bomo spomladi morali urediti otroške sobe in smo se odločili Za Alples, ker nam je bil program všeč, pa tudi kvaliteta je ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 18:45:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 18:54:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 19:17:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 21:31:16   
SPORTINA
Mi jo imamo v "stilu" Mali Princ, naredili pa so nam jo v Želvi, Lj-
po naših željah in za isto ceno smo dobili "več", po meri....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 21:32:53   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

Meni so pa ful lepe od Kerin Povirk, samo se bojim, da so tudi precej drage ...


Ja sem si tut jaz naročila najprej njihov kataloguser posted image
Cenika sploh zrven ni blouser posted image
Ampak ko sme bolj tuhtala za naprej, saj vendar ne kupuješ sobe za 5 let in potem novo, sem vidla da placa pa ni ne vem kaj.Tko da Alplesva mi zelo ustreza, saj je tudi za kasneje OK.

nalin, sej lahko pa pri njih naročiš katalog, tut po pošti.Drgač pa če želiš se mi javi privat, pa ti bom po mejlu poslla datoteko(cenik) in program(za sestavljanje omar).

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 21:37:58   
rija
Jaz jo bom kar v Ikei kupila, ker mi je potem ne bo problem zamenjati. Smo kinderpet kupili pregrešno drag, mali pa zdaj spi pri nama....user posted image  Tak da, brezveze, nekaj poceni in luštnega. Itak bo za ene par let hotel imeti novo...ker bo že "odrasel"...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 21:46:36   
Pupica
ojej nalin...sem šele zdej vidla da ne odpre strani od alplesauser posted image

in žal sme tut preč pometala, še clo na namizju sme mela neki časa bližnjico.

Veš kaj, pomoje če jih pokličeš po telefonu in jih prosiš,ti bodo poslali po emajlu...saj men so šli vse na roko, ker sme bila ravno noseča, in nisem mogla nikamor it ker sme mela probleme...in še po pošti so mi poslali katalog.

Ja res smola da majo tole narjen.Pomoje je kaka napaka, virus ali kaj....

Ej počakaj da popravijo pa katalog poglej, boš videla boš super zadovoljna z sobico.Res je kavaliteta.
A si že vidla od Tie in Gala sobico???Tia ma rozasto, Gal pa modro.Če želiš dam še kake slike  v albumček...

lp


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška soba po meri
11.8.2006 22:34:19   
mami darka
Mi mamo pa sobico po merah nareto.
Js sem si mal okrog po trgovinah in katalogih pogledala in sem sama narisala kako sobo bi mela. Pol sem se pa še mal z mizarjem posvetovala pa mi je naredu točen tako kot sem hotla.
Glede kvalitete.... a te ne boli glava ko vidiš kk s plastičnim kladivom udarja po sobi za katero si odštela 300 -400 jurjevuser posted image .
Otroško sobo pa čez par let itak zamenja mladinska.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška soba po meri
12.8.2006 18:21:47   
Anonimen
Nalin, jaz imam od Alplesa CD s programom zaizris pohistva in vse kar spada zraven .. Sicer je zahtevana racunalniska oprema Windows 98, tako da ne vem, ce dela na XP-jih. Lahko ti posodim, ce hoces user posted image


(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
12.8.2006 23:05:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška soba po meri
14.8.2006 13:39:33   
copka77



Meni so zelooo lepe nekatere Schardt-ove.Seveda so pa dobavljive le v Avstriji in Nemčiji.Poglej si spletno stran www.schardt.com.Cene so sprejemljive, mislim da max okoli 1400 evrov v povprečju pa okoli 800 za komplet sobico ,kvaliteta dobra, čeprav ni masiva- to vem iz lastnih izkušenj saj imam njihovo previjalno in posteljico in sem zelo zadovoljna.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška soba po meri
14.8.2006 13:56:07   
copka77
aja,še to : največ izbire otroških sob ki se spremenijo v mladinsko firm Gesslein (drage kot hudič), Geuther, Hob, Taube, Roba in Schardt (če ne druga za idejo o tvoji sanjski sobici, ki jo boš dala mizarju ,s cenami vred) lahko vidiš na spletni strani  nemške trgovine baby-online-shop http://www.babyonlineshop.de/deutsch/4/1/. Upam da ti bo v pomoč in da sem naredila uspešno povezavouser posted image .LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška soba po meri
14.8.2006 18:31:04   
Bumblebee
Jaz sem se pa kar sama spravla ustvarjat in zaenkar ful uspeva.

Posteljo smo kupili (z velikim predalom) - 40.000 sit.

Dedi je naredil ograjo, da mali ne pade dol jaz pa sem jo prebarvala in prelakirala.
V Pikapolonici sem kupila leseno mizico z dvema klopcama iz neobdelanega lesa in jo sama pobarvala. - 4000 sit

v Obiju sem kupila nizek regal iz neobdelanega lesa in jo sama pobarvala in prelakirala. V regalu ima mali spravljene barvanke, zabojček barvic..., plastelin, nekaj slikanic, knjige...- 1500 sit.

Trenutno smo v postopku izdelave velikega  (ena stena v sobi z mansardno streho) regala iz navadnega, neobdelanega lesa, ki se ga bom nato spet lotila s čopičem. V Ikeji bomo kupili velike pletene oz. pisane plastične zabojčke, da bomo vanje pospravili oblačila (zg. police) in igrače (sp. police).

Na tleh pa imamo dve preprogi - en mali tepih, pod mizico in enega večjega poleg postelje, da se na njem igra.

Kotiček z mizico in nizkim regalom ima rumene stene polepljene s slikicami, na beli steni nad posteljo so nalepljene zvezdice, ki se ponoči svetijo, tretja stena pa čaka na mami, da jo poslika.

Za celo sobico bomo dali manj kot 100.000, pa moram reči, da je/bo prav lepa in mali se zelo rad igra v njej.

LP



(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
14.8.2006 23:25:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bumblebee)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška soba po meri
15.8.2006 0:27:48   
Bumblebee
Bom poslikala kar je že narejeno in dala v album.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
15.8.2006 10:34:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bumblebee)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?