|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pretty Baby = Lumpi
18.10.2006 15:30:00   
Polly
A ste to opazile?
Danes sem iz gole radovednosti kupila Sparove plenice Pretty Baby Maxi. Že na reklami so mi bile podobne Lumpijevim, ko pa sem jih doma primerjala, ni bilo razlike, le notranja elastika je pri PB modre barve user posted image .
Pa piše na Sparovih, da so narejene ekskluzivno za njih user posted image user posted image .


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pretty Baby = Lumpi
18.10.2006 16:32:45   
dix
sparky so pa iste kot huggies.

še sreča da nisem kupila včeraj pretty baby, ker nam edino pampers ponoči zdrži brez poplave.

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pretty Baby = Lumpi
18.10.2006 17:09:59   
ribica.
Kaj sanjate ženske, pa ni isto. Ravno včeraj sem kupila Pretty baby, da vidim kake so.  Lumpijeve pač niso enake. 

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pretty Baby = Lumpi
18.10.2006 18:13:21   
lojzika
tud jst sem se že zadnjič spraševala katere imajo isti motiv
No absolutno so pa drugi lepilni trakci.
itak pa tud špar nima svoje mlekarne, pa so vseeno špar jogurti

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pretty Baby = Lumpi
18.10.2006 21:27:30   
Polly
Ribica, da ne bom sanjala naprej... Zaupaj mi razliko, ker je jaz ne najdem - vsaj kakšne takooo očitne user posted image . Ker sem mogoče res tako slepa, za ponoči pa itak nisem še nobenih od teh dveh sprobala user posted image

_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pretty Baby = Lumpi
19.10.2006 11:47:49   
iva01
Tud pamperske ponoči premočijo: meni se zdi da so plenice lumpi in Prety baby enakovredne po kvaliteti plenicam Pampers!

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pretty Baby = Lumpi
20.10.2006 22:04:43   
sanasan
jaz sem pa kupila pretty baby in se mi tudi zdijo enake lumpijevim, najraje imam pa itak DM....

itak se mi pa zdi, da ni kakih bajnih razlik med plenicami... nam so že vse premočile (tudi pampers), če se ga je ponoči preveč 'napila'user posted image ....so pa morda malo različni 'modeli', našo npr. že nekaj časa pamperske preveč 'ožulijo', se mi zdi, da je močnejša elastikauser posted image

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?