|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   no...razplet glede vgnezditvene
4.9.2006 7:42:27   
janapan
ja ja ....moja t.i. vgnezditvena je bla oziroma je kar taprava user posted image ...lahko rečem da še bolj taprava kot običajno ; ))
Pa drugi mesec.......veselo na delo...zdej pa deklice, kako naprej. a naj si kupim folno kislino in te zadeve, al sam veselo sproščeno tako naprej.

recimo da bomo kmalu user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: no...razplet glede vgnezditvene
4.9.2006 8:32:41   
t*e*j*k*a
Držim pesti za te, da bo čimprej!!!!!

Glede folne kisline se sama odloči kako se ti zdi najboljše.

Lahko pa tudi ješ več zelenjave in si folno kupiš potem ko boš vedela da siuser posted image !!

LP

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: no...razplet glede vgnezditvene
4.9.2006 8:40:18   
Anonimen
oh, janapan user posted image .. upam, da je naslednji mesec ne bo!!!!

folna pa tko-js jo jemljem, pa dejansko še ne delamo na user posted image , ker mamo mal pavze od KT.. jo kr redno jemljem-no, včasih tud pozabim..

pri meni naj ne bi prišla v sredo, vendar zaenkrat ni še čisto nobenih sprememb.. nič špikanja, nič...

(odgovor članu t*e*j*k*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: no...razplet glede vgnezditvene
4.9.2006 10:41:49   
sun123
Janapan, če si kupiš tifol in ga že sedaj jemlješ ti ne bo prav nič škodovalo. Pa pol naslednji mesec v akcijo oz. že ta. Jaz pa upam, da okol 16 tudi ne bo menstre in da bouser posted image . Jaz sem sploh vesela, ker vem da mam ovulacijo, ker še dojim in tko, da upam, da bomo kmalu štirje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?