|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
11.9.2006 11:19:47   
kincapika
Pozdravljeni... zanima me, če katera družinica živi v Nemčiji? Mogoče ste tudi vi osamljeni kot sem js user posted image user posted image user posted image ... mogoče smo se celo kdaj kje v parku srečali in ker sama (še ne) govorim nemško, bi bila slovenske družbe zeeeeeeeeeellllllllllloooooo vesela!!! Nikoli ne veš, mogoče smo pa celo sosedje!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 11:20:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kincapika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
11.9.2006 11:29:02   
andrejaz
Avgustovka Nea je v Stuttgartu

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
11.9.2006 11:35:16   
kincapika
user posted image user posted image user posted image  HVALA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
11.9.2006 15:19:03   
lan
Mi smo v Krefeldu, zraven Dusseldorfa.

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
12.9.2006 11:05:54   
kincapika
Hvala, da ste se mi javli... ampak, šmrk, šmrk, šmrk... user posted image ... vsi ste takooouser posted image oooo daleč... škoda da ni nikogar v bližini Stuttgarta... pa vseeno... ste že dolgo v tujini? imate veliko nemških znancev? meni se nemci na splošno (razen izjem) zdijo zelo zaprti... posebej ženske družbe (3 ali 4 babe)... to se vidi v parku kamor hodim na sprehode s tamalim... priznam, moja nemščina je bolj indijanske narave, pa vseeno se lahko pogovarjam o vremenu.... pa vaše izkušnje? LP...


_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
12.9.2006 11:40:15   
petja
Jaz ti predlagam, da greš z malim na plavanje za dojenčke - tako sem jaz spoznala kar nekaj mamic - če ne drugega, se 1x na teden vidiš z njimi, pa ti ni pol več tolk dolgčas. Pa mogoče se boš s kakšno bolje ujela, pa bosta lahko skupaj hodili na sprehode.

Sicer te pa zna presenetit, koliko ljudi iz naše bivše države je v Nemčiji user posted image , bodi malo pozorna na govorico, pa boš hitro našla družbo user posted image . Tu pri nas je kar nekaj Hrvatov, Makedoncev ...

Sicer se pa meni Nemci ne zdijo zaprti, nasprotno, ful so mi prijazni, ful so pripravljeni pomagati, vse naredijo, da ti je fajn - no, vsaj jaz imam tako izkušnjo. Sicer je tudi meni dolgčas, predvsem pogrešam svoje domače, ampak bo že. Saj pridejo kaj na obisk, pa tudi mi 3-je kdaj skočimo do Lj, pa se lažje preživi.

Sicer se pa lahko kakšen vikend usedete v avto in pridete na obisk. Prostora imamo dovolj user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali katera družina na RR živi v Nemčiji?
12.9.2006 12:42:59   
renan
mi smo v münchnu. če je katera tam, naj sporoči...

lp, renan

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?