|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pakira...
30.9.2006 22:26:09   
Businka
Ali mi lahko svetujete, kateri Aventov cucelj bi bil prav za Apt.2 (800g pakiranje). Kupila sem ga v Avstriji, v Dm-u. Vem, da ga imajo tudi v Mullerju pri nas. Čez dvojko nič ne teče, sucelj s "pretokom" pa je preširok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
30.9.2006 23:09:42   
F*S*M
jaz sem danes začela uporabljat trojko ima tri luknje

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
30.9.2006 23:12:35   
Businka
Ali lepo teče po trojki? Mislim, saj je na eno luknjico več, velikost pa je ista, kajne?

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
30.9.2006 23:43:23   
F*S*M
ja mal mu je blo na začetku da je preveč pa se je navadil cucelj je pa iste velikosti samo eno luknjo ima več je boljši od onga 3 v 1

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
1.10.2006 12:46:00   
Businka
Danes sem zamenjala dvojko na drugo dvojko od aventa pa mleko lepo teče:))) Očitno je stari cucelj bil samo zamašen:/

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
2.10.2006 20:28:22   
Marelica
Samo eno vprašanje, ker sem bila pred dvema mesecema tudi sama v isti dilemi... Jaz sem kar hkrati z Apt.2 v DM-u kupila še Aventove cuclje s 3. luknjami, ker sem predvidevala, da je to mleko bolj gosto od Apt.1 . Pa glej ga zlomka, da še bolj teče. Tako da naša se je pri 3. luknjah kar davila in pri 6. mesecih še vedno pije skozi 2 luknji.
A imate tudi ve občutek, da nadaljevalno mleko ni nič bolj gosto?user posted image

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
2.10.2006 21:17:32   
Businka
Meni se zdi, da je mleko v 800g pakiranju bolj gosto in nekoliko drugačno tudi na okus. Skratka, boljše je od starega pakiranja.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
2.10.2006 22:52:40   
Bonnie_RR
Meni se tud zdi, da je dvojka bolj gosta od enke. Po mojem zdaj bolj teče, ker so cuclji novi in še nič zamašeni.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri cucelj od Aventa za Apt.2 (800g pa...
3.10.2006 8:02:41   
L & L
Sam nekaj vam svetujem, ko že ravno govorite o aventovih stvareh, naj cenejše cucle in nasplošno vse stvari od aventa imajo v Merkatorju. Upam da nism brcnila v tamo in povedala nekaj kar že vse veste.
Lp
P.s. se opravičujem ker sem se umešala v debato.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?