|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:09:41   
rija
Glede na to, da prihaja sezona smrkavih noskov, smo na Madžarskem za nekaj več kot 1300 sit kupili pumpico za nosek, ki se enostavno vtakne v cev hišnega sesalca in hop, vsi smrklji so v sekundi brez matranja zunajuser posted image user posted image user posted image

Zgodi pa se tak hitro, da malček sploh nima časa jokat....user posted image user posted image

Bravo za take pogruntavščineuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:11:15   
Ro-La
a zato tamalega že celo leto na sesalec navajašuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:37:35   
Tiamo
rija je to res? a je hec user posted image

povej kako se imenuje, oz katera firma in kje si jo točno kupila...

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:42:32   
rija
Ne, ni hec. Ko sem jaz zanjo prebrala na netu, sem se tudi najprej smejala, pa mislila, da se nekdo zeza.

Ampak ne, zadeva se normalno prodaja v madžarskih lekarnah.

Če pa ti povem kak se reče, pa sem ziher, da niti prebrati ne boš vedelauser posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:42:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

a zato tamalega že celo leto na sesalec navajašuser posted image


user posted image user posted image user posted image  itak!

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:54:53   
Tiamo
hehehe, zdaj pa vrjamem...

kak naj pa jaz na madžarskem v lekarni rečem za to pumpico? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 9:57:16   
rija
Evo, zelo nazornega prikaza...user posted image user posted image

http://baby-vac.hu/klip/orrszivo.wmv

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 10:00:54   
Tiamo
hvala ti, super zadeva...


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 11:03:32   
Metuljček Cekinček
Super pogruntavščina!!!

Me prav zanima, če bi naš user posted image  tako mirno sedel in dovolil, da mu tole cevko potiskam v nos. Ali pa bi ga s sesalcem vred po celem stanovanju lovila user posted image .

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 11:45:17   
DORI
Ne moreš verjet kaj vse ne potuhtajouser posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 13:13:55   
BLAŽIKA
Zakaj pa meni noče odpreti te stranuser posted image user posted image user posted image i, da res vidim kako to poteka

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PUMPICA ZA NOS
27.9.2006 14:51:50   
magnolija
to pa je res full dobro, mi se glih te dni mučimo s to gumi pumpico, ki tak nič ne potegne al pa tolk, da lahk mali spet nazaj not potegne, pol pa se zabavamo tak, da se na koncu že fajn joče zraven.
hvala za  nazoren prikaz, da vidiš, da res ne boli, ker si je drugače to težko predstavljati.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
27.9.2006 21:01:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu magnolija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PUMPICA ZA NOS
28.9.2006 15:29:31   
marjetica10
Moj sinček (star tri mesece in pol) je imel že več kot en teden zamašen nosek Dihal je sicer normalno in tudi spal je normalno čez noč, le občasno pa se je slišalo hropenje iz zamašenega noska.
Nosek je bil zamašen više, tako da čičenje s fiziološko in nato s svaljki vate, kot nekateri na sorodnem forumu predlagajo, ni kaj dosti pomagalo. Pumpica, ki smo jo imeli doma pa sploh nič ni potegnila ven.
Po nasvetu prijateljice sem vzela konico pumpice, šla v trgovino, kjer prodajajo vrtne cevi user posted image  - ja točno tako in kupila gumijasto cev, ki se je lepo prilagajala konici pumpice (kjer sicer originalno pride gumijasti del, ki ustvarja vakuum).
Sinčeku sem najprej v nos špricnila fiziološko raztopino in nato s pumpico "naredi si sam" (konica v nosek, drugi konec cevi pa v moja usta) precej hitro in za malega neboleče ven potegnila precej materiala (toliko ga v celem tednu čiščenja nisem uspela). Ob drugem čiščenju se sinček niti malo ni več upiral - tako da dvom, ali ga mogoče to boli, je odpadel.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PUMPICA ZA NOS
28.9.2006 21:20:04   
karla 04
Cau!

Mene pa zanima ta pumpica iz IT (narhinel). Ali se jo da tudi kje pri nas kupiti?
Ce ne, ali bo katera v bliznji prihodnosti skocila kaj v IT? Bi mi jo lahko poslala po posti (denar lahko posljem ze vnaprej!)?
Ce je katera, naj se mi lepo prosim javi na zasebno sporocilo.

Najlepsa hvala in lep vecer!

Laura

(odgovor članu marjetica10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?