|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HISTEROSKOPIJA V LJ.
28.9.2006 22:30:35   
tincek
Sem nova na tem forumu. Prof.Tomaževič me je naročil na histeroskopijo v LJ. Kako dolgo bo treba čakati na poseg? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 6:44:40   
Anonimen
Ponavdi ti G da napotnico, ti pa moraš poklicat v staro porodnišnico in s enaročit. Tam ti sestra da številko in ti pove v začetku katere user posted image moraš spet poklicati, za točen datum. Odvisno od same gužve, vendar se mi zdi, da več ko 3 cikle ne čakaš. Tako da mislim, da bi mogla do novga leta to sigurno že opravit. Lani sem jaz glih takega časa dobila napotnico in sem iz bolnice pršla tik pred božičem. 

(odgovor članu tincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 9:13:39   
Zofy
A tako dolge so čakalne dobe al kaj??? Ma kaj so kje drugje krajše? Ima katera izkušnje kako je na Obali? Porodnišnica je v Izoli - mogoče je tam kaj manj gužve...upam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 9:28:34   
Tia-na
Jst sm bla 8. septembra na pregledu in me je naročil na laparo in histero  in morm v oktobru prvi dan M poklicat, da dobim datum ...

Si se že prijavila v sprejemni pisarni? Tam dobiš "štartno" številko in na podlagi te ti povejo, kdaj boš na vrsti. jst upam, da bom v začetku novembra opravila :)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 11:50:24   
tincek
Oooo, koliko komentarjev! Zelooo ste pridne!
No, jaz sem poklicala v LJ. in moja "starna stevilka" je čez 60, pa mi je gospa rekla, da mogoče pridem še lotos na vrsto.... :-(
Zdaj pa vas lepo prosim še za naslednjo informacijo: Ali morda katere ve kje se ta operacija izvaja v privat kliniki, kdo jo izvaja in kje (rada bi prišla čimprej na vrsto) in kolikšna je kaj cena.
Hvala in lep dan vsem!

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 12:02:24   
Linda25
tincek,

kaj ti dr. Tomaževič odkril pregrado.

mene je tudi on operiral, sem imela laparo in histero.

Operirajo v stavbi nasproti leonišča.


(odgovor članu tincek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 12:28:23   
tincek
Ja, dr.Tomaževič mi je odkril pregrado. Zanima me ali se da ta operacija opravit kje v kakšni privat kliniki (sprašujem zato ker bi rada to opravila prej kot "mogoče letos")
lep pozdrav.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 13:01:59   
Linda25
Ja, mislim, da se da. Naročiš se lahko tudi samoplačniško, ne vem pa, koliko hitreje si lahko na vrsti.

Če dovoliš bi ti svetovala, da počakaj, da prideš na vrsto. Pregrada ponavadi, večinoma, ni vzrok  za neplodnost, pač pa za ss.

meni so opravili laparoskopijo in histero. Odstranili so mi pregrado in ugotovili prehodnost jajcevodov. Lahko, da so mi malo sčistili jajcevode.

Moje mnenje je, da jaz sama nimam svojih ovulacij in je to eden izmed razlogov. 11. oktobra imam pregled pri dr. Tomaževiču in mi bo dal hormonske tablete, ker je sam rekel, da je lahko to vzrok.

Želim ti veliko sreče.

(odgovor članu tincek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 14:21:20   
Anonimen
Jaz pa mislim, da se privat kot samoplačnik ne da nikjer. MOgoče kot samoplačnik v LJG, amapk tudi dvomim, da bi pršla kaj prej na vrsto, ker je z mano bila ena ženska, ki je bila samoplačnik in je pršla na vrsto takrat ko jaz. Isto dolgo sve čakale.

(odgovor članu Linda25)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 20:46:21   
Tia-na
Jst imam "štartno" številko 61 in bova najbrž v istem času na posegu. user posted image
Pomoje bova nekje novembra na vrsti ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 21:18:21   
emaa
Lahko greš na operacijo v Trbovlje, tam prideš na vrsto takoj po prvi m. Napotnica ti velja za poseg kjerkoli. Sama sem šla lani tja, ker je bila na gin. v LJ predolga čakalna vrsta.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
29.9.2006 22:32:54   
tincek
Vsem najlepša hvala  za komentarje. Verjetno bo res najboljše da počakam in grem v LJ. Tia-na mogoče pa se res srečava in skočiva (če bova lahko!) na kaksno kavico user posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
30.9.2006 8:29:55   
tincek
Tia-na še eno vprašanje. Si tudi ti naročena na pregled pri dr.Tomaževiču 11.10 - se pravi preden bova sli na operacijo? Jaz sem naročena, čeprav ne vem točno zakaj. Mogoče je treba ta pregled prestavit na po operaciji user posted image  ?

(odgovor članu tincek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
30.9.2006 12:04:38   
emaa
Pač redni pregled, ki slučajno pride pred operacijo, ne prestavljaj ga, če ne drugega ti bo lahko odgovoril na tvoja vprašanja.

(odgovor članu tincek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: HISTEROSKOPIJA V LJ.
30.9.2006 22:33:35   
Tia-na
Ne, jst sm pri. dr. Voglerju pa sem tudi imela termin še pred operacijo, vendar sem ga odpovedala, kr sva se na UZ zmenila za laparo in histero pa v bistvu zdej nimam nobenih posebnih vprašanj ... najbrž jih bo več po operaciji.

Super, bova "na vezi" pa se mogoče najdeva v istem času na kliniki. user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?