|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste dosegli...
31.10.2006 16:30:09   
KIKI****
težo 9,5 kg???
Me zanima ker naša Klara je sicer normalno rojena 41 teden (sprožen porod) ampak s težo 3640g in 52 cm, ampak njena teža nikakor ne narašča. Pri 5 mesecih je tehtala 5690g pri 7. mesecih 6580g pri enem letu 7950 g pri 19 mesecih tehta 9,3 kg. Meni se zdi njeno naraščanje zelo slabo, ampak se je malce le popravilo bila je kot okostnjak pri 14-16 mesecih.

Samo za informacijo, prosim,
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste dosegli...
31.10.2006 16:38:53   
Disney
Naš je 9,5 kg dosegel pri 9 mesecih,porodno težo pa je imel 3010.Tvoja zgleda,da je bolj drobna pa še deklica je.Če ti pediatrinja ni nič rekla in če je zdrava,pol se ti ni treba sekirat.Koliko pa je velika?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste dosegli...
31.10.2006 16:48:52   
KIKI****
Sej zdaj sem se že navadla da poje zelo malo (včasih veliko) ampak res včasih, bilo je pa težko po po 3 dni ni pojedla niti za 1 obrok. Preiskave niso pokazale ničesar, razen to, da ima prirojeno srčno napako že od rojstva.
Ni majhna punčka, velika je 83 cm.

lp

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste dosegli...
31.10.2006 19:58:58   
Disney
Verjamem,da te skrbi in da se sekiraš,ko noče jest.Sam,če je zdravje ok.,pol bodo tudi kile prišle.Mogoče bo pa kakšna manekenka,pa že zdaj pazi na težo.user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste dosegli...
31.10.2006 22:16:05   
Janeja
A Kiki, zdaj pa vidim zakaj si me vprašala glede Lee. user posted image

Kdaj bo Lea dosegla težo 9,5 kg nimam pojma. Pa se s tem poskušam čim manj obremenjevati. Kadar kolikor toliko normalno je, ji teža narašča, potem pa za par dni čist zaštrajka pri hranjenju in ji teža (če imamo srečo) stoji, velikokrat gre pa tudi dol. Tako da napreduje zelooo počasi. Sva bili tud na preiskavah na Gasto, pa so vsi izvidi BP. Je pač neješči migec, ki sproti pokuri vse kalorije. Važno, da se drugače lepo razvija in napreduje.



(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste dosegli...
31.10.2006 22:36:44   
Marogica
1. otrok je dosegel težo 9,5 kg pri 12 mesecih, porodna teža 3320 g
2, otrok je dosegel težo 9,5 kg pri 9 mesecih, porodna teža 2450(rojen v 36. tednu).

Res malo nizka teža za 19 mesečnika.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste dosegli...
1.11.2006 11:39:57   
Teni_
1. Rojena v 36. tednu - porodna teža 2800g, pri 1 letu je bila težka 9,6 kg, se je pa potem še bolj ustavilo in je še zdaj bolj drobna.

2. rojena 2 dni čez rok - porodna teža 3950 g, pri 9 mesecih 9,4g.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste dosegli...
2.11.2006 22:35:51   
vika1
Punce,oprostite da se vtikam,ampak..user posted image
moja mala pri 4,5 mes. že imela 8.290.
Zdaj, 5,5 že sigurno več kot 9.
porodna teža-3.290.
...joj...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste dosegli...
2.11.2006 22:56:29   
Anonimen
Okrog desetega meseca, se mi zdi.

A drugače je punčka zdrava (razen srčne napake)?

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste dosegli...
2.11.2006 23:36:41   
* Mateja *
Jaz se ne spomnim kdaj je sine dosegel to težo. Lahko ti za primerjavo povem, da ima pr 2 letih 13,5 kg, rojen je bil v 29.tednu s 1360 g. PO besedah pediatrinje je že dosegel sovrstnike in je dovolj velik za 2 letnika!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste dosegli...
3.11.2006 10:00:55   
Felicity
Pri 11m.
Rojena v 35t, s PT 2690g.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste dosegli...
3.11.2006 18:52:54   
anajmad
To je čist odvisn od posameznega otroka. Sedaj ti bom povedala tri primere. Naša Ula rojena v 26.T je sedaj stara koirigirano 7.mesecev,kronološko 10.mesecev in je težka 7 kg in pol (ravno danes smo se tehtali).
Od moje cimre tamala je rojena v 23T in 5S je stara enako kot Ula (koirigirano in kronološko),pa je že težka 8kg in 600g. Od moje tadruge cimre je bila rojena pa v 27 T in 4S in je tudi enako stara,pa je že težka dobrih 9kg in 300g.
Tako,da ni merila,ne po tednih,kdaj so bili rojeni,ne po starosti.
Ne se preveč sekirat,ko bodo pa večje,se bodo pa sekirale zaradi taprevelike tazadnje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste dosegli...
12.11.2006 15:57:24   
* Mateja *
Sem pogledala v našo knjigo. KO je imel 1 leto je bil težak 9,5 kg. Se pravi minus 3 mesece, pri 9 mesecih je mel tako težo!!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste dosegli...
13.11.2006 19:52:21   
zupan
Nas je pri 6ih mesecih imel 10 kg, a je imel 75cm.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste dosegli...
13.11.2006 19:55:33   
zupan
oprostite. Nova sem na forumu in nisem videla, da se pogovarjate o nedonosenckih. Res OPROTITE se enkratuser posted image

(odgovor članu zupan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?