|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Negotovost
11.12.2006 9:19:33   
Arisa
Pozdravljene punce!
Upam, da mi bo lahko katera pomagala oz. mi malo razjasnila nastalo situacijo: vceraj sem naredila baby check mini (sicer dva dni pred predvideno M) in po malo več kot 5. minutah se je pokazala rahla druga crtica - tako rahla, da je bila komaj vidna...in seveda se mi zdaj pojavlja dvom - sem ali nisem? Vem, da moram ponovit test cez par dni - cez dva, tri ali vec? Naj se povem, da nekih posebnih znakov nimam, samo špika me v jajčnikih, tako, da imam občutek, da bo M zdaj, zdaj prišla. Je imela katera podobno izkušnjo in kako se je izteklo?
Hvala punce - super ste!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Negotovost
11.12.2006 9:31:54   
Anonimen
Jaz mislim da če je črtica da si user posted image !user posted image

ČESTITAM!
 
Test pa le ponovi čez ene tri dniuser posted image , tko za zihr.user posted image

(odgovor članu Arisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Negotovost
11.12.2006 10:05:35   
lunca2
Mislim, da si med srečkami user posted image . user posted image user posted image user posted image
Ampak test ponovi čez par dni z jutranjim urinom. Najbolje par dni po izostanku user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Negotovost
11.12.2006 12:51:53   
Anonimen
Tudi če je čisto rahla črtica, pomeni da si user posted image , vsaj v navodilih tako piše. Ker si test naredila malo prej še verjetno nimaš tako visoke stopnje nosečniškega hormona, da bi se ti črtica v teh nekaj minutah bolj močno obarvala. Včasih je dobro test pustiti kakšen dan in naslednje jutro ponovno preverit rezultat, takrat je črtica še bolj vidna (vsaj pri meni je bilo tako). Kar se tiče znakov nosečnosti so enaki kot pred menstruacijo, mogoče za spoznanje malo bolj intenzivni.
Čestitam!

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Negotovost
11.12.2006 14:20:08   
florena
Danes sem opravila test za ugotavljanje nosečnosti in sicer Romed. V navodilih piše, da lahko opraviš 2-3 dni pred pričakovano M. Po izračunih naj bi moja user posted image  prišla v sredo (13.12). Ker sem nestrpna sem ga opravila kar danes in sicer tudi meni je po cca. 5 minutah pokazal rahlo drugo črtico. A sem noseča? Ali je bolje, da počakam do srede in naredim še enkrat?. Edini znak pa je, da me malce bolijo prsa ampak samo če se jih dotaknem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Negotovost
11.12.2006 14:29:22   
andreja2000
user posted image jaz upam,da je to to,saj punce ves čas govorijo o tej rahli črtici in se izkaže da so user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Negotovost
12.12.2006 8:18:44   
Arisa
Dobro jutro, punce!
Danes zjutraj sem ponovila test (drugega iz kompleta) in se mi je spet pokazala zelo rahla user posted image . Vendar se mi je danes pokazala prej kot v 5. minutah in tudi malo bolj močna je...tako, da jaz mislim, da sem user posted image ....pri meni zdaj velja, da gre v peto rado!
Bom pa za ziher se enkrat naredila test - čez kakšna dva dni, pa kakšno drugo znamko bom uporabila.
Vam javim!
Punce super ste!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Negotovost
12.12.2006 8:46:27   
florena
Pozdravljene!
Tudi jaz sem danes zjutraj ponovila test (VIOLA) in se mi je spet pokazala rahla user posted image .  Upam, da je tudi meni ratalo in da sem user posted image .  Moja user posted image  sicer naj bi bila jutri zato bom še dan ali dva počakala. Če bo test pokazal spet user posted image  bom pa povedalo mojemu dragemu.  Držim pesti tebi Arisa in vsem ostalim. Lep dan.

(odgovor članu Arisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Negotovost
12.12.2006 12:08:07   
Anonimen
Punce, jaz sem skoraj prepričana, da ste vse z user posted image , čeprav je katera od teh rahlejša user posted image .  Ščemenje v prsih je tisto, kar sem tudi jaz opazila kot prvi znak in prava kava mi je zasmrdela. Še enkrat čestitke in veselouser posted image  in zdraveuser posted image  vam želim.

(odgovor članu florena)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Negotovost
12.12.2006 21:15:57   
inja2
Čestitke in lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Negotovost
12.12.2006 23:01:22   
katipi
Bravo, punci. user posted image user posted image user posted image user posted image  Seveda sta srečkiuser posted image user posted image ! Mi pa še čakamo...user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?