|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi Tobi - zadaj, ali tudi spredaj?
30.11.2006 21:19:53   
lolipop
Kupili smo Tobija, zdaj pa me zanima, ali ga katera uporablja tudi na sprednjem sedežu? Moj je prišel do nasprotujočih si informacij, pa sem se odločila, da vas povprašam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi Tobi - zadaj, ali tudi spredaj?
30.11.2006 22:23:17   
zmajči25
Mi imamo Tobija in ga imamo na zadnjem sedežu obrnjenega v smeri vožnje. Mislim, da sedežki kat.1 (od 9 - 18 kg) spadajo na zadnji sedež, saj jih itak v obratni smeri vožnje ne moreš naštimat. Zakaj pa bi imela otroka spredaj? Najbolj varno je da je otrok v avtu zadaj, na sredini če imaš to možnost (tritočkovne pasove).
Evo, sem pogledala v navodila, kjer piše, da Tobija lahko naštimaš tudi na sprednji sedež, vendar je bolj varno, če je zadaj, tak da se sama odloči, kaj ti je bolj pomembno....user posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maxi Tobi - zadaj, ali tudi spredaj?
1.12.2006 7:38:29   
Mina1
Nujno in samo zadaj, itak ne morejo biti drugače obrnjeni kot v smeri vožnje.

Niti pod razno naj ne bi bil spredaj. Drugače pa izredno dobra izbira sedeža za vašega malčkauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi Tobi - zadaj, ali tudi spredaj?
1.12.2006 8:00:06   
asso
Načeloma bi bil lahko spredaj, ampak je bolj priporočljivo in varno, da je zadaj... vsak sedež se lahko namontira tudi na prednji sedež...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi Tobi - zadaj, ali tudi spredaj?
1.12.2006 15:25:25   
ursa_p
Ce ste brale navodila, se vsakega lahko montira tudi spredaj ... seveda v smeri voznje, tako kot zadaj.
Jaz sem klicala na policijsko postajo glede tega, pa so rekli, da je za njih to sprejemljivo.

Midva ga voziva zadaj, ce bo nuja, se ga bo montiralo pa tudi spredaj. Mora biti pa prav tako kot pri lupinici izklopljen air-bag ... vsaj za te manjse, tisti vecji (od 18 kg naprej) pa se mi zdi, da to ni potrebno, ampak nisem pa prepricana!

Lp, Ursa

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




plačilo nepremičnin


koliko mesečno plačujete za najem stanovanja/hiše oziroma mesečni obrok kredita?

300-400€ (60%)

400-500€ (14%)

500-600€ (9%)

600-700€ (10%)

več (7%)


Število vseh glasov: 201

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!