|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konracepcija in zanositev
27.11.2006 12:22:01   
bajsek
Čao!
Ne vem če to vprašanje spada v to rubriko0, ampak vsen: Ali se je že kateri zgodilo, da je kljub rednemu jemanju kontracepcijskih tabletk zanosla?
Jst ne vem kaj se dogaja z mano in grem dans k zdravniku. Že 9m jemljem tabletke in imam redno menstruacijo. Sedaj mi je pa če en teden slabo ko hrano samo pogledam, v spodnjem delu trebuha me zbada, dans pa se mi tko vrti, ko da sem pijana. Pri prvi nosečnosti nisem imela nobenih od tipičnih znakovb nosečnosti, tko da ne vem kako naj bi zgledalo. Skrbi me pa tudi, da v primeru če sem zanosila, ali je potem lahko kaj zelo narobe, ker sem ta teden še jedla tabletke?
Ali ima katera podobne izkušnje?
Me je kar mal strah k zdravniku jit (pa da nočem otročka, nasprotno, ampak da je kaj narobe z mano).
Aja, pa močan beli tok imam!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konracepcija in zanositev
27.11.2006 12:47:25   
tinaaja
100% kontracepcija je samo ne sexat, tko da se zgodi tudi kljub kontracepciji..
A test nisi delala.. bi ti lahko dal kaksen odgovor vec kot me.
Drzi se, morda te samo zivcki tako zdelujejo

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konracepcija in zanositev
27.11.2006 13:02:57   
Anonimen
mislim, da si malo zgrešila ... tukaj smo same take, ki se trudimo zanositi in skoraj ni punce , ki bi imela kontracepcijo, razen tistih, ki jim je uspelo priti do user posted image user posted image ..


ja tut moje mnenje je, da je 100% začita nič seksa... vse se lahko zgodi

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konracepcija in zanositev
27.11.2006 13:11:34   
bajsek
Čao!

Kot sem rekla ne vem v katero rubriko spada moje vprašanje in še enkrat, še enega otročksa si s fantom zelo želiva. V namenu sva imela, da pojem še te tabletke ki jih imam do konca potem pa ...
Test sem naredila danes zjutraj in je bil negativen.
bOM VERJETNO RES PRI ZDRAVNIKU NAJVEČ ZVEDELA, SEM PAČ MISLILA DA KATERA KAJ VE O TEM.
LP

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konracepcija in zanositev
27.11.2006 13:59:25   
ribica.
vsekakor je možno. Moja znanka je 3 mesece noseča, pa je jemalam tabletke.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konracepcija in zanositev
27.11.2006 16:23:53   
tonja
Tudi jaz poznam dve, ki sta zanosili z jemanjem tabletk.

Za eno je potrjeno, da je zašuštrala z jemanjem tabletk in dobila 4 otročička.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?