|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako jih prepričate,da...
27.11.2006 14:35:43   
urši*
...da poijejo sirup?Svečke mi pokaka, pa bi mu rada dala sirup, da mu zbijem vročino.Antibiotik sem mu dajala v "štamperli" , pa malo sokca zraven, pa v flašo, po žlički me itak ne šljivi...Nobena finta ne "pali" več!!!
Star bo pa dve leti.
Če ima katera kakršen koli nasvet, naj mi posim pove, ker ne vem več kaj naj še naredim.
Hvalauser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako jih prepričate,da...
27.11.2006 14:42:16   
total
Joj stem nimamo problemov,svetujem pa ti,da mu daš sirup po šprici,dobiš jo zraven kakšnega sirupa in sam stisni  not ,pa je.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako jih prepričate,da...
27.11.2006 14:45:05   
Miss Piggy
Jaz sem ta problem rešila z brizgo od injekcije- v bistvu mi je v lekarni svetovala, ko sem jo vprašala za nasvet, Otroka preseneti, tko da nima časa pljunit. Pol pa hitro s sokcem zalit.

Pa še to: Kteri sirup imaš?  Naš je Lekadol vedno zbruhal, pol so nam dali pa Calpol, ki je veliko okusnejši (mislim, da okus jagode).

Upam, da ti uspe!user posted image

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako jih prepričate,da...
27.11.2006 18:41:17   
Anonimen
Daleron za zbijanje vročine ima brizgo zraven, pa še zelo dobrega okusa je. Po ananasu, čisto nič po zdravilih. Lekadol je pa res za bruhat, sem ga probala.

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako jih prepričate,da...
27.11.2006 20:32:55   
urši*
Evo, nam je uspelo...Vročina pa kar ne pade, tako kot bi moglauser posted image
Presneta virozauser posted image !Če jutri ne bo bolje , ga bom morala še enkrat peljat k zdravnikuuser posted image


_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako jih prepričate,da...
28.11.2006 7:18:51   
AKŠ
ojla....če ne zaleže sirup poskusi še z "domačim zdravilom" - nam vedno pomaga, kadar sirup ne prime.

Nogice mu zavij v brsačko, ki si jo predhodno namočila v kis....saj res da smrdi k sto hudičev, ampak vročino pa zbije.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako jih prepričate,da...
28.11.2006 8:21:47   
NIN@
Mi smo tud stari skor že 2 leti pa to prakticiramo kr po brizgi! Odpre usta in evo!!!!user posted image


TO je na m najlažji sistem, pa še packarije ni!


lp
nin@

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?