|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drsalke 23-24
3.12.2006 12:24:21   
jazz
Zanima me če se sploh dajo kupiti in kje! A je slučajno katera na tekočem? Možno tudi rabljene.

_____________________________

Lep pozdrav! K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drsalke 23-24
3.12.2006 13:07:40   
ana b
Mi bi jih tudi imeli, pa še nismo imeli sreče z iskanjem.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drsalke 23-24
3.12.2006 13:31:03   
al1*
Mi smo si jih lani sposojali na drsališču, je pa imel številko noge 24 - 25 in so jih imeli. Prav so mu bile tiste, ki so od 25 - 29. Itak ima še debele zokne in ni problema. Mislim da so od firme Roches. 

_____________________________

lp


(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drsalke 23-24
3.12.2006 14:07:13   
lan
Hokejske drsalke se da tudi dobiti Že od številke 24 naprej. So pa fajn, ker zelo dobro varujejo otroško nogico. Firme, ki imajo otroške drsalke pa so: Graf, Nike,...Mi smo imeli Grafke in so bile super.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drsalke 23-24
3.12.2006 14:38:13   
lan
Aja, mi smo jih drugače dobili za darilo. Jih je pa tukaj v Nemčiji lahko kupiti, sploh v specializiranih trgovinah za hokej. Pa za Avstrijo tudi vem, da se jih da dobiti, ampak ne vem ali v Celovcu ali v Beljaku, kjer je trgovina s hokejsko opremo.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?