|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smučarski komplet za leto in pol
28.11.2006 23:12:49   
Anonimen
kje bi dobila bundo in hlače za leto in pol (86),take za v sneg,nepremočljive?
kar sem iskala v intersportu,sport 2000,hervis,... so vse od 3,4 leta dalje.
imajo kaj v HM mogoče ali kje drugje v LJ?
ali pa v italiji,kjerkoli.
če je katera že kupovala smučarsko opremo ali jo vsaj kje videla,naj prosim javi!
tenx in lep pozdrav!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smučarski komplet za leto in pol
28.11.2006 23:27:45   
zmajči25
Jaz sem moji  user posted image  pred dvema tednoma v Hoferju kupila hlače z naramnicami in bundico, oboje nepremočljivo, za hodit na sneg. Imeli so od št. 74 dalje, skupaj pa je stalo pribl. 6 jurjev. Če ne padate na znamke in imaš kakšen Hofer blizu, pejdi pogledat, če je še kaj ostalo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smučarski komplet za leto in pol
29.11.2006 0:00:24   
Anonimen
V H&Mu imajo user posted image  Za fantke so hlace brez naramnic, za puncke pa imajo vsaj eni modeli naramnice. Za fantke imas oranzne in temno zelene, za puncke pa roza jasno, pa neke turkizne se mi zdi .. kr fajn izbira.

LP

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smučarski komplet za leto in pol
29.11.2006 7:10:41   
Ro.Na
V trgovini Chicco v BTC-ju imajo božanski komplet z svetlomodrimi hlačami in belo bundco, ki bi ga jaz kupila... če nebi bil 20.000user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smučarski komplet za leto in pol
29.11.2006 7:41:54   
Anonimen
oj,

ja v hoferju je bila pred dvema tednoma akcija (seveda sem zamudila) imajo pa v bivši standi- zdaj billa v trstu božanske smučarske komplete Walt Disney. Bel kombinezon z medvedkom Pu-jem št. 86 cca 35 EVROV.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smučarski komplet za leto in pol
29.11.2006 10:04:35   
Anonimen
kje pa je bivša standa v ts?vsaj pribl.,da se znamo orientirat na katerem koncu. in ime trgovine? kaj so imeli tudi posebaj bundo in hlače ali samo kombinezone?
tenx

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smučarski komplet za leto in pol
30.11.2006 19:27:12   
makica
V intersportu imajo na izbiro celoten kombinizon in posebej hlače ter bundico v velikosti 86. Moja je tudi stara 1,5 leta in ji je prav. Samo verjetno nimajo v vsakem. Meni sta ful všeč. Cena 9990 SIT.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smučarski komplet za leto in pol
1.12.2006 13:03:54   
Majabo
zdravo!

v katerem intersportu si pa to bila?

lp
T.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smučarski komplet za leto in pol
6.12.2006 9:25:56   
Anonimen
eh,ja...sem dobila iz intersporta ta komplet 86,pa ji je takoooo prevelik,da ga bom nesla nazaj. pa tako lep je in tako lepo izdelan in fajn materjali in vse,ma so ji rokavi 10 cm predolgi... ne vem,kak model je to,da je tako velik,sej vse ostalo ji tudi kupujem 86,pa ji je vse ok.
in zdej v lov naprej!
za novo leto se odpravljamo na sneg in do takrat moram nekaj najti!!!
jooj!

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smučarski komplet za leto in pol
6.12.2006 14:26:07   
žiža
A baby center nima nič? Po mojem morajo imet. Vsaj lani so imeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smučarski komplet za leto in pol
6.12.2006 22:25:33   
Anonimen
ne,nimajo nič.vsaj tukaj v našem ne. sem klicala,pa so rekli da samo od 2 let naprej. tudi v arielu.
meni ni več nič jasno... kaj 1 leto stari otroci ne hodijo na sneg? so samo doma ali v vozičku... potem smo pa mi čudni,no,ko bi jo radi dali na sneg,da se valja in hodi in se igra in sanka...
sej je že lani plazila naokoli po snegu,pa je imela 9 mes...
ne vem,bom pogledala še v hm,kaj imajo...

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?