|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprebavljena hrana
6.12.2006 11:26:49   
Baucka
Ema je stara 7 mesecev, GH pa uvajamo kakšne tri tedne. Dam ji zelo malo, po tri žličke na dan. Začeli smo z jabolkom, katero smo kar z žličko šobali. Sedaj sem ji še korenček in rdečo peso naribala. Problem je v tem, da korenček in rdečo peso pokaka takšno kakšno je pojedla, še barve se vidijo. Vidiš kaj je rdeča pesa in kaj korenček, saj ko ribam so to mali koščki in ni čisto spasirano. Kuhan korenček pa zapira in me je strah ga dat na začetku.

Kaj to pomeni?
Da še ni pripravljena na GH?
Ali naj raje s kakšno kuhano cvetačo začnem ali graškom?

Se pa še vedno redno dojiva.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neprebavljena hrana
6.12.2006 12:19:52   
katerina
jaz mislim, da ni panike, na zacetku je vedno tako. se morajo prebavila pac navaditi. bo vedno bolje, sigurno! edino barve bodo pa ostale, sploh rdeca pesa in korencek imata mocno barvo, pa kaksna spinaca in brokoli tudi. potem pa pride ven drekec, pisan kot mavrica, hihi.
aja, pa se to! po moje je bolje zaceti s kuhano hrano, ker je laze prebavljiva. poskusi z malimi kolicinami, ce se bojis zaprtja, malo vam ga pa verjetno pač ne more uiti, vsaj pri vecini otrok je na zacetku tako. pa pazi glede surovega postanega jabolka, ta se prav posebno zapira, kot je bilo tukaj ze miljonkrat receno, pa vseeno se jaz napisem.
sicer so pa za začetek uvajanja zelo fine bučke in cvetača tudi. sploh bučke so lahko prebavljive in blagega okusa in jih imajo povečini dojenčki precej raje, kot potem, ko malo zrastejo, hihi
srečno!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neprebavljena hrana
6.12.2006 13:09:58   
eya
Tudi pri nas je na začetku uvajanja (pri 6 mesecih) kakal cele delčke, tako kot si ti opisala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neprebavljena hrana
6.12.2006 15:52:46   
Pikabu
Baucka, jaz sem pri naši Emi tudi paniko zagnala, ker je korenček prišel ven čisto tak kot ga je pojedla. Je to baje čisto normalno. Pa po bananah bodo nitke. Nič ni narobe, vidve kar uspešno uvajajta naprej.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neprebavljena hrana
7.12.2006 17:01:48   
domci
Tudi pri nas pokakamo tako kot smo pojedli user posted image   nič se ne sekiraj

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neprebavljena hrana
9.12.2006 17:25:59   
Vesnika
No, zdaj sem se pa še jaz pomirila... Je tudi moj user posted image cele koščke korenčka kakal (oz. pretlačene z vilico), pa sem že mislila, da je še prekmalu za koščke, in da mu bom morala še pasirat...

_____________________________

Andražek je pa smeheca pojedel... :)

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neprebavljena hrana
11.12.2006 16:54:59   
lolipop
Naš je star 9,5 meseca, pa se koščki korenčka še vedno vidijo.user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Vesnika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?