|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obračanje iz hrbta na trebuh
1.1.2007 17:52:12   
ElaM
Naša skoraj 6 mesečnica se obrača vedno v levo stran, v desno res komaj kdaj. Ali je pri vaših tamaučkih tudi prevladovala ena stran?  Pa še to me zanima kdaj otroci pribl. začnejo puzat?

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
1.1.2007 19:23:42   
anajmad
Naša Ula se je obračala pri njeni kronološki starosti 7 mesecev,v bistvu njena koirigirana starost 4.mesece. Pride samo. Naša se je tudi obračala prvo samo na eno stran,potem pa se je začela kotaliti na obe strani.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
1.1.2007 19:46:37   
Alessia
Naša se je tud najprej obračala samo na eno stran (stara približno 4.mesece), pol je kr nekaj časa rabila, pogruntala še na drugo. Od takrat naprej ji gre razvoj zelo hitro naprej. Najprej se je začela kotalit, zdej pri 7,5 mesecev se pa že sama vsede in tud že kobaca.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
2.1.2007 12:42:18   
coolbabe
viš naša mala se pa sploh ne obrača, enkrat ji je ratalo pred kakšnim dobrim mesecem s trebuha na hrbet in to je to. Pa jo imam na tleh in jo dajemo na trebušček, pri pregledu pri 4,5 mesecih je zdržala na mizi na trebuščku 15min brez problema in sedaj pri skoraj 6,5 mesecih sedi pol ure brez da bi bila podprta in sama lovi ravnotežje.
Ampak kotali se pa ne sploh in niš ne kaže da bi se kaj pripravljala na kobacanje user posted image Sej ne paniciramo ampak se mi pa čudno zdi.

(odgovor članu Alessia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
2.1.2007 13:06:14   
ElaM
coolbabe, naša pa še ne sedi, razen v naročju, ni govora da bi bila ležečki. Hoče biti skoz na trebuhu. So različni tile naši smrkolini.
No, zdaj bova vadili še obračanje v desno.

_____________________________

:)

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
2.1.2007 18:06:43   
super nova
Naša petmesečna punčka pa se obrne samo s trebuha na hrbet, ko pa leži na hrbtu pa se ne obrne še na user posted image trebuh, ne levo in v desno stran, kdaj so se vaši malčki začeli obračati?user posted image user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
2.1.2007 18:41:30   
Alisa
Moj 5,5 mesečni se je začel obračat kak teden nazaj vendar tudi zaenkrat sm v eno smer. Se mu pa to zdaj tako dopade da na rokah sploh več noče bit, ampak ležat in se obračatuser posted image .

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu super nova)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
3.1.2007 12:13:54   
najina pikica*
nš se je začel obračati pri 5 mes in tut samo v L-stran,pa nas je pediatrinja poslala v RA,dobila sva vaje,tako zdej vneto vadiva in spoznavava,da se da ne samo v levo stan tudi v desno preobračat....
puzanje verejetno je aktualno tam okoli 8 mes user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
3.1.2007 15:34:49   
ElaM
Najina pikica, a lahko prosim malo opišeš vaje, s katero trenirata obračanje v desno. Lepo prosim.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
3.1.2007 16:42:00   
Bonnie_RR
Moj tamali se je tud zgodaj začel na trebuh obračat. Najprej skoz na eno stran, čez nekaj časa je začel prakticirat še obrat z druge.  Obratno pa nikoli ni prakticiral, ker je hotel bit skoz na trebuhu in se je strašno upiral ležanju na hrbtu.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obračanje iz hrbta na trebuh
4.1.2007 2:15:51   
Princess Mononoke
Moja Emica se je prvič obrnila na trebuh ko je bila stara 7. mesecev in to v levo stran. Sedaj je stara 9 mesecev in se plazi, dviga na nogice in hodi ob opori. Obrne se v obe smeri, usede in obratno v vse smeri. Nisem delala nobenih vaj in je vse lepo sama pogruntala. Jaz osebno sem mnenja da ni treba nič silit, saj bodo vse pogruntali ob pravem za njih času. Še to, pred 7. meseci je sovražila ležanje na trebuhu in kar veliko ljudi mi je reklo da se ne bo nikoli plazila, pa ni bilo nič res. 

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?