|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež concord
10.1.2007 14:42:08   
bonbončica
Živjo!
A pozna kera firmo concord avtosedeže? V interšparu bo akcija, pa me zanima kakšni kaj so. Namreč kmalu ga bomo potrebovali, sicer je naš star šele 4 mesece ampak je full velik. Kako pa so kej cene avtosedežev še drugih firm, pa kateri so dobri? Nisem se še nič pozanimala.

a se splača it v avstrijo pogledat?

hvala in uživajte s sončki na sončku :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 15:01:07   
*metuljčica*
Pri nas imamo ta avtosedež Concord Trimax, katerega bodo imeli v šparu v akciji in smo ful zadovoljni in tudi za vzdrževanje je ok. Glede na to, da bo toliko ceneje, se ti ga zares splača kupiti, saj mi smo zanj plačali 40.000 SIT.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 15:08:24   
žiža
Tudi mi ga imamo in smo z njim zadovoljni. Tamalo smo pa notri dali pri 9ih mesecih, imela je pa glih 9kg. Na začetku smo ga imeli v tistem malo bolj ležečem položaju.

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 15:31:49   
Anonimen
Mi ga imamo.Je super,saj je bil že kake 20-krat pobruhan in seveda opran pa je še kot novuser posted image user posted image user posted image
Not smo jo dali pri 9 mesecih.Če pa bi še enkrat zbirala,bi mogoče bolj visok stolček,da bi Maša bolj ven vidlauser posted image

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 15:35:38   
Erdbeere
Mi ga imamo tud pa sem tudi zadovoljna z njim, sem pa včeraj dala notri tudi našega 7-mesecnika, pa je bil tudi zadovoljen, je ravno tako naneslo, da nama je ati stolček odpeljal pa sem kar od tavelike stolček ponucala, samo paske sem prestavila pa je bilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 15:47:57   
Mavrična zvezdica
Mi smo imeli concordovega trimaxa, sedaj pa imamo concordov pro-lift - oba sta super.Toplo priporočam.

Lp

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 16:06:01   
neja
Tudi mi ga imamo in razen tega, da je imel porazno slabe crush teste je ostalo ok....če je po vsem tem sploh lahko ok user posted image .
Ravno zaradi slabih testov smo nabavili drugega in je trimax le za hudo silo.
Pro lift  pa je imel zelo dobre teste, ampak ta je od 12-36 kg.

LP

< Sporočilo je popravil neja -- 10.1.2007 16:07:56 >

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 21:22:47   
GoYa
A katera zna povedat, katera skupina je ta Trimax - 9-18kg ali 9-36kg?
Namreč različne informacije so:
- Sparova reklama: 9-18kg
- prodajlka v Pikapolonici: 9-18kg
- spletna stran Pikapolonica: 9-36kg
- Quelle katalog: 9-18kg
- Neckeramnn katalog: 9-36kg

Kaj zdej?

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež concord
10.1.2007 21:27:13   
Anonimen
mi imamo 3 trimaxe in sem z njimi zelo zadovoljna sploh ker so večji kot obični sedeži 9-18 kg. ja trimax naj bi bil do 36 kg s tem da zamenjaš zdnji del. tak kot je je pa v bistvu do 8 kg. mi smo tavečji kupili lift pro evo in je ok, samo štorast je za pripasvat, to je pa vsak tak tavelik zic., ker se moreš čez celga otroka sklont da tavelik pas pripneš

ja še to v trimaxa smo tastarejšo dal pri 6h mescih, tavečjo pa pri sedmih ker je malo lažja in bolj suha. pri obeh sem pa na začetku uporabljala še eno dodatno blazino k se jo da v sedež, da otroka malo bolj oprime, ker je sedež res širok. da je mel pa zanič kreš teste pa prvič slišim??!!

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 16:16:15   
neja
Lara pobrskaj po iskalniku, boš našla kar nekaj na to temo, ker je bila o teh sedežih že večkrat debata. Tam so tudi linki različnih crash testov. Eden je tukaj:

http://www.motorevija.si/l3.asp?L1_ID=33&L2_ID=31
LP

< Sporočilo je popravil neja -- 11.1.2007 16:27:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 16:26:57   
bumerang
Ne, nisem zadovoljna.
Ker svojega zadovoljstva ne merim s praktičnostjo pobruhane prevleke in z barvno lestvico ampak z varnostnimi testi, seveda ne s tistimi od proizvajalca.
In ker sem pred dobrim letom tudi sama letela v Spar po ta sedež, ko je bil v akciji (okoli 28 jurjev), spodbujena zaradi podobnih prebranih "dobrih izkušenj", si prej nisem prebrala neodvisnih testov. Ko sem si jih pa je bil sedež že doma. Na srečo kot drugi sedež.
Sicer pa so do prometne nesreče vsi dobri, tako sivi kot rdeči!

Je pa sedež do 18 kg, z naslonjalom, če daš pa naslonjalo stran pa ostane jahač, primeren do 36 kg. Temu jahaču pa lahko dokupiš novo naslonjalo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 16:32:33   
bumerang
Tule
http://soncek.si/si/page/detail/gitm/7527/Cybex_solution_Raphael_NAJVARNEJSI_AVTOSEDEZ_2006_ADAC_/-/
imaš za 27 jurjev najvarnejši avtosedež leta 2006.

p. s. A kupi katera mojega Trimaxa za 25 jurjev? Takorekoč nov!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 18:28:52   
neja
Ja, ampak tale je 15-36 kg, kar je že za večjega otroka. In sploh se lahko ta cybex kar lepo enači z Concordom lift pro, ki je imel tudi zelo dobre teste.
Res ne vem, zakaj so ga z Trimaxom tako posračkaliuser posted image , ker drugače ima Concord zelo varne avtosedeže.

LP

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 20:18:05   
April
Meni tale concord na prvi pogled ne deluje prav kvalitetno. Jaz pri avtosedežih ne gledam na cene in kupim tistega, ki ima najboljše rezultate na testih. Pa saj te tudi niso ne vem kok dražji. Daš 50 evrov več, pa imaš res kvaliteten sedež. Na sončkovi strani imaš na kupu zbranih več testov. Jaz bi ti priporočala romerja ali maxi cosi.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 20:29:43   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: neja

Ja, ampak tale je 15-36 kg, kar je že za večjega otroka. In sploh se lahko ta cybex kar lepo enači z Concordom lift pro, ki je imel tudi zelo dobre teste.
Res ne vem, zakaj so ga z Trimaxom tako posračkaliuser posted image , ker drugače ima Concord zelo varne avtosedeže.

LP


Tudi Trimax je za večje otroke, vsekakor po letu in pol vsaj za moje pojme. Sicer pa se najdejo dosti bolj varni sedeži tudi v nižji kategoriji, Romer definitivno.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avtosedež concord
11.1.2007 21:01:44   
neja
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang


Tudi Trimax je za večje otroke, vsekakor po letu in pol vsaj za moje pojme. Sicer pa se najdejo dosti bolj varni sedeži tudi v nižji kategoriji, Romer definitivno.


Ops...tukaj pa se malo motiš. Trimax je kar od 9 kg naprej. Moja taprva je bila noter že pri 8 mesecih in vse dokler nisem videla, da so testi hudo slabi (ne vem zakaj mi ni na pamet padlo, da bi si to ogledala) in smo potem nabavili Romerja.
Tudi moja tadruga (sedaj 10 mesecev) lepo paše noter, čeprav ima tudi ona drugi avtosedež. Trimax je sicer malo večji od tistih 9-18 kg (valjda, ker je 9-36kg), ampak gledat moraš, da je glavica med stranicama in da se paseki lepo prilegajo in je otrok pred enim letom komot v njem.
15-36 kg pa imajo posebaj oporo za glavo in SO le za večje otroke.

LP

< Sporočilo je popravil neja -- 11.1.2007 21:05:58 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avtosedež concord
12.1.2007 6:45:19   
srki
Mi ga imamo tudi in mi je OK. Kupili smo ga v Arielu, bil je nekaj čez 30 jurjev, se mi zdi, da je bil tudi v akciji. Za njega sva se odločila tudi, ker kasneje ne bova rabila kupit jahača, ker odstrrniš naslonjalo.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avtosedež concord
13.1.2007 16:40:53   
KBM
Mi imamo tudi Concord Trimax,naročili smo ga pa v Neckermannu,za njega smo pa dali 37.490sit

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?