|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički
26.1.2007 9:14:37   
Liya
Dajte mi prosim svetovat kateri voziček je bil za vas
oz.je bolj pripraven štiri-trikolesnik,ma sploh ne vem za kerga naj
se odločim?kateri pa je za makedam boljši?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozički
26.1.2007 9:55:38   
Nixxon
Za makedam nekaj, ki ima velika kolesa, ter vsa gumjasta, za napihnit. Tista mala plastik-fantastik koleščka so na makedamu pogreb.

Midva ima Track-elite od Firstwheels. Dokaj težak, bil pa je ugoden (s košaro vred 80bkSIT (bivših kilo SIT)), ampak je dober.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozički
26.1.2007 11:10:21   
mimi30
Mi imamo Jane trikolesnika. Gre povsod, ko zablokiraš sprednje kolo, pa še lepše po travniku ali makedamu.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozički
26.1.2007 11:14:55   
nina166
Mi imamo Skater od Hartana - ima tri velika kolesa in je super za po makedamu...smo doma na deželi in se veliko vozimo po travi, makedamu in podobnem.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozički
26.1.2007 11:48:10   
incabinca
traxx marlin - za makedam in podobno najboljši!!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozički
26.1.2007 11:54:16   
skokica01
Tudi mi imamo JANE Slalom Pro. Super je in gre povsod!user posted image  Fajn je pa tudi Chicco S3! Smo imeli tudi 4-kolesnika, pa smo ga po enem mesecu prodali in kupili trokolesnika. me je blo kar groza tamalo vozit po makadamu z njim

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozički
26.1.2007 11:59:04   
zmajči25
Za makadam in podobne "off road" poti so najboljši vozički s čimvečjimi kolesi in da so za napihnit, majhna plastična kolesca v teh primerih ne pridejo v poštev (razen če si voziček oprtaš na in ga nosiš user posted image ). Štiri ali trikolesnik pa je vseeno kaj izbereš, so enako dobri. Odvisno je seveda od tega kaj ti je všeč pa kaj bi rada na vozičku imela.  

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?