|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska in dojenje
27.1.2007 16:50:42   
max81
ojla, no pa imam spet en problemčekuser posted image

par dni nazaj me je začel bolet želodec in trebuh, danes pa sem za gratis skasirala še touser posted image  drisko. Pa sploh ne vem od česa, ne vem sploh kaj lahko in česa ne smem dat v usta. z user posted image  se dojiva me pa zanima če lahko drisko dobi tudiuser posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: driska in dojenje
27.1.2007 16:59:56   
Seven*
Ne. Z dojenjem bos celo zmanjsala moznost, da bo tudi on kaj staknil.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: driska in dojenje
27.1.2007 18:20:14   
asandra1
max81: Jaz sem na istem, samo da sem še bruhala, pa vročino sem imeldravnik je rekel, da se morava dojit, da pa moram zelo pazit na higieno rok, si jih umivat, pred dojenjem pa razkužit.

Upam, da bo čimprej bolje lp

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: driska in dojenje
27.1.2007 23:15:33   
Katrin
Iz lastne izkušnje lahko povem, da se user posted image  ni nalezla (moje) driske preko dojenja. Je pa zoprno, verjamem. Poskusi naribano jabolko posuto z rožičevo moko (meni vedno pomaga).

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu asandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?