|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vezalke
13.9.2006 17:06:38   
nina malina
Zanima me, kdaj so se vaši otroci naučili zavezati vezalke in kako se jih učili? Kako vam je to uspelo. Moj otrok zna vse, .... , razen zavezati vezalk!user posted image In potem vsako jutro preden gremo v šolo borba, kaj bi obuli in kaj ne! user posted image

lp


_____________________________

"Kdor hoce videti, mora gledati s srcem. Bistvo je ocem nevidno." (Antoine de Saint-Exupery - Mali Princ)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vezalke
13.9.2006 20:08:42   
al1*
Moja se je naučila tam okoli petega leta. Najprej je šlo zelo počasi, potem pa vedno bolje. Mi smo enostavno veliko vadili, dokler ni znala.

_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vezalke
13.9.2006 23:02:18   
lelaval
Jaz sem sinu kupovala teniske na ježka, da ni bilo vsakdanjih prepirov. Hčerka pa je znala vezat, pa nisem vedela in sem ji tako dolgo časa jaz vezala vezalke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nina malina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vezalke
14.9.2006 9:47:10   
Anonimen
Naš je imel teniske na vezalke.Vsakič ko smo ga prišli iskat v vrtec je naokoli hodil z odvezanimi in sem omenila,da bomo tiste na strap-ježka kupili,da bo lažje,se pa je oglasila vzgojiteljica in dejala,da ni potrebno,naj kar ima take na vezalke,ker se bodo naslednje leto(sedaj ima tri leta)naučili vezat vezalke.
Drugo leto je še daleč(pa še premajhne mu bodo),smo kar zamenjali za tiste  na ježka.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vezalke
14.9.2006 10:14:16   
Primoza
Tole o vezalkah je očitno odvisno od primera do primera. Verjetno ni treba izgubljati nekih velikih naporov z učenjem zavezovanja - bolje je lepo kupiti čevlje na ježka. Tudi v šoli je ob začetku po mojem mnenju najenostavneje imeti le čevlje na ježka, razen če je otrok naraven talent za vezalke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vezalke
14.9.2006 10:58:09   
Anonimen
Pa še res je,zakaj bi jih mučili,se bodo že naučili,ko bo čas.Z našo potrpežljivostjo ,do uspeha,če pa ne,pa hvalabogu,je tu moda-ježki.user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vezalke
14.9.2006 16:21:43   
hariba
Kot vse drugo je tudi to odvisno od otroka. eni prej drugi kasneje. Najstarejši se je naučil pri šestih z precej vaje. Ta, ki ima zdaj 8 let, dobra pol leta to obvlada, pa še zdaj najraje obuje teniske na ježka, ali pa nogo podrži tamali, ki ima 6 let, dazaveže. Ta je znala pri štirih letih in dveh mesecih pa sem ji le enkrat pokazala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vezalke
14.9.2006 21:51:23   
Taja Nagaja
Če mu zavezovanje dela velike težave pač kupite čevlje na ježka.user posted image
Če pa mu manjka motivacije pa poskusite govoriti z učiteljico, da da za domačo nalogo, da se nauči zavezovati. Pri meni je v šoli to uspelo.

A si predstavljaš, da gre razred na igrišče in ti vsaj 15 mulčkov tišči nogice pod nos, ker si sami ne znajo zavezat čevljev? Da ne omenjam kolikokrat se je potrebno na sprehodu ustaviti...user posted image


Naučijo se pa vsi. Eni prej, drugi kasneje. user posted image



(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vezalke
15.9.2006 14:06:38   
nina malina
Ja sej to sem tudi naredila.
Kupila čeveljčke na ježke, ne da se mi jezit.
In prav res je, da se vsak nauči.
.... včeraj je dobila za domačo nalogo zavezovanje čevljev.hahahaha Ampak me je učiteljica rešila in rekla da jo mora star ata naućit.
Hahahaha, tako nas čaka en prijeten vikend. Pa ne glede na to ali si bo v ponedeljek sama zavezala čevlje ali pa bo spet obula tiste na ježke.
hahahaha
user posted image
Prijeten vikend vsem.
papa


_____________________________

"Kdor hoce videti, mora gledati s srcem. Bistvo je ocem nevidno." (Antoine de Saint-Exupery - Mali Princ)

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vezalke
15.9.2006 21:22:12   
Gina
Ta velik se je naučil pri šestih letih, ta mala pri štirih in pol. Je ap tako, da jaz tudi dam vedno v prvem razredu to domačo nalogo. Je pa res ful dobra ideja, da se malo dedke zaposli s tem. Bom uporabila še ta teden.user posted image user posted image

(odgovor članu nina malina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vezalke
16.9.2006 12:09:00   
nina malina
user posted image
Mamico bodo sigurno vesele. hahahah
Pa treba je dedke malo aktivirat! Saj so vednarle "starejši in pametnejši", pa itak imajo več časa za vnuke kot so imeli za svoje otroke.
user posted image Naša učiteljica pravi, da mora testirati njegovo potrpežljivost in sporosbnost. hahahahaha

lp


_____________________________

"Kdor hoce videti, mora gledati s srcem. Bistvo je ocem nevidno." (Antoine de Saint-Exupery - Mali Princ)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vezalke
30.11.2006 14:44:33   
nina malina
JUHUHU!!! VEZALKE SI ZNAMO ZAVEZAT! user posted image

_____________________________

"Kdor hoce videti, mora gledati s srcem. Bistvo je ocem nevidno." (Antoine de Saint-Exupery - Mali Princ)

(odgovor članu nina malina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vezalke
19.1.2007 13:49:58   
LanaM
Učim 1. razred devetletke, torej šestletnike. Na začetku šolskega leta si kar nekaj otrok še ni znalo zavezati čevljev, tako da sem to delo morala opravljati jaz. Staršem sem na 1. RS povedala, da jim bom čevlje zavezovala samo do konca septembra in naj se doma z otroki to naučijo. Tudi otrok sem na to opozorila in moram rečt, da se jih je večina naučila.

(odgovor članu nina malina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vezalke
26.1.2007 18:11:12   
G in T
Čeveljčki na ježka so zakon. user posted image Do šestega leta smo imeli ježke, nato na hitrco prešaltali na vezalke.user posted image
Ni hotel zaostajati za sošolci, in se je cele popoldneve učil vezati..., ni odnehal, zelo je bil vstrajen.user posted image

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?