|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mestruacija po porodu?
1.5.2008 18:56:43   
anny1
Pozdrav, sem iskala po forumu a nisem nič našla. Zanima me če je imela katera kaj podobnega, namreč dojim polno in kaka 2 mesec po porodu sem dobila za en dan krvav izcedek- stara kri, potem pa 15 dni kasneje isto samo da je trajalo 12 dni skupaj- ni bilo veliko samo par kaplic. A je možno da je user posted image user posted image  Hvala vsem za vaše komentarje.

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mestruacija po porodu?
1.5.2008 21:35:57   
LARA25
če dojiš je vse mogoče. res pa je bilo tisto 12 dni res predolgo. raje pokliči G., da ne boš v skrbeh, ker to ni dobro za otročka. Mleko ni več tako če se sekiraš.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mestruacija po porodu?
1.5.2008 23:34:25   
sandra85
js tudi dojim, pa sem dobila user posted image 7m po porodu in je bila tut zelooo blaga, zdaj 2. rundo pa je lilo kot iz škafa (kot moja običajna user posted image pred user posted image )

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu LARA25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mestruacija po porodu?
1.5.2008 23:35:52   
Anonimen
Jaz pa sem jo dobila že 3 mesece po porodu. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mestruacija po porodu?
2.5.2008 7:34:43   
dido
Dobila M dva meseca po porodu ( takoj po čišči ) in je redno prihajala v sak mesec točna kot ura kljub temu, da sem polno dojila.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mestruacija po porodu?
2.5.2008 8:05:34   
karmy85
Mene pa to zanima,če je možno,da po porodu nimaš več predmenstrualnih bolečin,ker jaz sem jo drugič dobila pa nisem nobenih bolečin občutila.user posted image

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mestruacija po porodu?
8.5.2008 8:28:25   
anny1
Je možno, punce imam še eno vprašanje; user posted image sem imela 14 dni potem 2 dni prosto sedaj pa spet, aja G mi ne zna svetovat kaj naj user posted image  to pomeniuser posted image - M ni frišna kri temveč stara, rjavkasta kri ki priteče z belim tokom, a je možno da se še čistiuser posted image  3m po poroduuser posted image , šivi me še vedno fuuuuullll bolijouser posted image  ima katera podobne izkušnjeuser posted image
Hvala LP

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mestruacija po porodu?
8.5.2008 13:46:03   
karatina
Jaz sem rodila 23.12.07, čišča se je končala po treh tednih, 23.1. pa sem imela kljub dojenju že prvo M. In redno (dva dni gor ali dol) vsak mesec do sedaj.
Je možno, čeprav po opisu ravno ne vem ali je pri tebi sigurno M. Moje so bile že od začetka tipične kot pred nosečnostjo 3-4 dni.
Nič ne škodi, če se posvetuješ z G.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mestruacija po porodu?
9.5.2008 7:35:17   
Spark
Še jaz bi nekaj vprašala.
Pet mesecev po porodu sem dobila menstruacijo. No ta mesec je pa ni bilo. Zamuja mi že 10 dni. Dva dni nazaj sem delala nosečniški test, pa je bil negativen. Sedaj pa ne vem, a sem noseča al enostavno se lahko zgodi da ni menstruacije, pa čeprav sem jo že dobila. V obdobju ko bi morala dobiti menstruacijo so me jajčnki boleli, kot da sem noseča, ampak po ene treh dneh, pa nič več.
Aja, še to, še vedno dojim. Zaščita med seksom pa je bila kondom.

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?