|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lignji
25.1.2007 15:36:45   
Hope2
Jutri bi naredila lignje v pivskem testu. So pa veliki in zato malo debelejši. Kolk časa bi se mogli cvrti. Enkrat je ena pisala da jih samo v vroče olje not vrže in ven pobere. Sam te debelejše pa najbrž ne? vsaj približek min, ker še nikoli nisem delala ocvrtih, zdaj so se mi pa tako zaluštali. prosim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lignji
25.1.2007 15:44:21   
Anonimen
Jaz jih cvrem dokler niso lepo porumeneli,če so veliki enih deset minut v neprevročem olju.Prej jih pa dobro obrišem,da ne skačejo po luftuser posted image .
Mater bi jih zdajle jedla.user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lignji
25.1.2007 15:59:40   
Hope2
jaz tudiuser posted image , sam bo treba vseen počakat do jutriuser posted image .  Posolim pa samo testo, ne lignjev, al moram tudi lignje???? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lignji
25.1.2007 16:05:10   
Anonimen
Lignje ne solim,ker potem so pretrdi.Solim testo.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lignji
25.1.2007 16:09:16   
Hope2
saj se mi je zdelo, sam ziher je ziheruser posted image . v bistvu pa, kako zelo se mi luštajo, tudi če jih bom žvečila do večera, mi ne bo nič hudegauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lignji
25.1.2007 16:45:51   
anajmad
Ocvrti lignji morajo imeti barvo bele kave,drgač so pretrdi.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lignji
25.1.2007 18:11:11   
Anonimen
Jaz sem jih 1x delala na žaru, pa so bili tak žilavi, da se sploh niso dali jesti user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lignji
26.1.2007 7:33:10   
Anonimen
Ej sis a mate vi žar doma, kje pa, na balkonuuser posted image . Zadnjič je ena napisala kako s ejih dela na žaru, probi še enkrat. Aja pr vas je zima in sneguser posted image . MIdva sva jih pred enim tednom naredila na žaru in so bili prav fajni, sva upoštevala nasvet. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lignji
26.1.2007 10:33:56   
Anonimen
Frigane kalamare se po pravilih,če nočete.da so žvečilni gumi,trdi,neužitni,
govorim za frigane-cvrte,take,ki jih samo pomokaš,torej se jih vrže na zelo vrelo olje za minuto in nič več.To so pravila za dobro jed.
Nikoli se jih pred cvretjem ne soli,solijo se kasnje preden jih postrežete.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?