|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave s pižamo
29.1.2007 7:50:35   
Taja Nagaja
Hojla!

Naša deklica zelo nemirno spi. Ne vem, kaj naj ji ponoči oblečem. V pižami, pajacku, toliko časa brca, da spravi obe nogi v eno hlačnicouser posted image Ker se potem ne more obrnit se zbudi. Sem poskusila in jo dala samo v spalko pa je še slabše. Poskusili smo še spanje v žabicah, pa jih je slekla user posted image


A ima še kdo kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave s pižamo
29.1.2007 8:16:02   
Pajaca
NE nobene boljše ideje nimam. Edin to da se ne sekirej preveč. Našadva oba spita v navadni pižami, niti topla frotirasta ni, odkrita v postli. Bolj ko ju pokrivaš bolj se odkrivata. Ja če jima tko paše pa je tud men prav. Sej če ju zebe se znata pokrit al pa poklicat. Kaj naj se sploh sekiram zarad tega??

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Težave s pižamo
29.1.2007 8:20:05   
Marogica
Ta večji je brez problema spal do kakšnih 2,5 let v spalni vreči, tam mlajši pa že kakšne pol leta ne več, ker se je tako zamotal, da je bil jok in stok. Pustim ga pa v pižamici in nogavičkah, pa včasih mu oblečem dodaten zgornji del, ker se nenormalno odkriva. Ker pa spi sam, v drugem nadstropju kot midva, ga pač malo bolj oblečem(torej pižama in nogavičke, dodatni puloverček-debelejši)

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave s pižamo
29.1.2007 8:26:03   
bobika
Moj predlog je, da ji čez pižamo pajac oblečš nogavičke. Tako smo mi rešili, da ni imela obeh nogic v eni hlačnici.
Za kaj drugega pa ne vem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave s pižamo
29.1.2007 8:31:52   
Pajaca
Bobika odvisno kakšen je otrok. Moj Pajacek se je znal sam slečt pri 8 mesecih, sam ne me uprašat kako se je slekel. Ko si ga prišel pokrit pred spanjem, je ležal v postlci samo v plenici. Pižama pa pred postlco na tleh. Tko da nogavičke čez pajaca delujejo samo pri mini dojenčkih. Pa še tam pri nas niso, trikrat brcneš pa grejo dol.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave s pižamo
30.1.2007 13:59:45   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Moj Pajacek se je znal sam slečt pri 8 mesecih, sam ne me uprašat kako se je slekel. Ko si ga prišel pokrit pred spanjem, je ležal v postlci samo v plenici.


... sej je vendar pajacek, pravi mali cirkusant ... user posted image  

 Bino: razen spalne vreče ali oprijetega pajaca z zadrgo na hrbtu .... nimam nobene ideje.user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave s pižamo
1.2.2007 7:39:14   
Taja Nagaja
Hojla!

Hvala za nasvete.

Za sedaj smo problem rešili tako, da spi v žabicah in ji bodi čez zapnem. Do sedaj se še ni sleklauser posted image



(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?