|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
31.1.2007 21:42:30   
solatja
bolj iz firbca kot karkoli drugega me zanima, a ste jih že poskušale in kako mnenje mate o njih (razen tega, da je sveža domača hrana 1000x boljša in bolj zdravauser posted image user posted image )? a so za kej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
31.1.2007 21:46:16   
NinaŠ
Uf, meni so bile zelenjavne, mesne kašiče zanič, bljak... ...otroka sta jih pa rada jedla user posted image . Dočim sadne so mi pa všeč - te še vedno včasih kupim, da se malo "posladkamo" z njimi user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
31.1.2007 22:00:24   
Naja31
Jaz sem mu samo enkrat dala zelenjavno, pa je bila še meni grozno zanič, kaj šele njemu.
Meni se zdijo zelenjavne hudo umetne. Pri sadnih nimam tak občutek.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
31.1.2007 22:09:52   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Uf, meni so bile zelenjavne, mesne kašiče zanič, bljak... ...otroka sta jih pa rada jedla user posted image . Dočim sadne so mi pa všeč - te še vedno včasih kupim, da se malo "posladkamo" z njimi user posted image


Se strinjam- načeloma našemu pikiju dajem domačo hrano, ampak imam za vsak slučaj na zalogi kakšno hipovo kašico z zelenjavo in kurico, če nas lakota kdaj "preseneti" user posted image Naš jih maže, kadar jih dobi, jaz je ne bi mogla. Sadne so itak domače boljše, ampak še preden sem rodila, sem kdaj pa kdaj pojedla kašno hruškovo ali breskovo kašico- mnjami user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
31.1.2007 22:14:45   
Marogica
Sama sem bila velika zagovornica doma pripravljene hrane, ki sem jo seveda tudi pripravljala. Pri ta večjem. Pri ta drugem, pa mi to, da sem takšna zagovornica, ni nič pomagalo, ker je ni hotel jesti. Sem marsikaj sprobala in vse zmetala stran. Dokler ni odkril Hopp-ovih kašic. Potem pa ni bilo več problema in je jedel vse.

Tako je šlo do nekje 9-10 meseca, nakar je "prešaltal" na domačo hrano.

Sem pa bila s kašicami zadovoljna, sploh ko sem prebrala kaj vsebujejo in kako raznolike so. Tako, da sem mnenje pač spremenila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
31.1.2007 22:56:33   
Anonimen
Moja doma pripravljene hrane dolgo sploh ni hotla, pa sem ji dajala hippove, s tem da se nisem niti sekirala, ker verjamem, da je bilo kljub temu, da ne verjamem, da je v kozarčku vse neoporečno bio, še vedno bolj bio in bolj zdravo od vse špricane zelenjave in sadja, ki ga dobiš v štacuni, ker sredi zime pač še ni bilo nič za dobit z maminega vrta. No, od zelenjavnih ji je bilo všeč od vse množice samo ene par, dve ali tri, mesna nobena, sadne pa več ali manj vse. Danes pa zelo rada je hrano, ki jo jaz pripravim in noče več hippovih kašic, razen sadno ji še kdaj uturim, če nimam časa ali materiala za doma narejeno.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
1.2.2007 11:35:44   
Baucka
Pri zelenjavnih in mesnih sva obe skoraj bruhali. Pri sadnih pa se obe oblizujeva in zraven godeva njam, njam, njam.

Več ali manj kuhamo domače, le tam pa tam kašno sadno kašico kupimo. Zelenjava pa je tako najboljša, če jo skuhaš z malo mesa, recimo v juhci.

Pa še včeraj mi je pediatrinja rekla, da te kupljene stvari zapirajo, še posebej žitne kašice, katere mešaš z vodo ali mlekom. Smo bolj zaprte sorte. Je rekla da je boljše, ko ji žgance ali gres s sadjem skuham. Včeraj je ravno žgance na vodi z črešnjami in slivo jedla in se je oblizovala zraven.




_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
1.2.2007 11:40:14   
Katrin
Meni osebno te kašice smrdijo, že ko jih odpreš. Tudi naša user posted image  ni bila navdušena nad njimi...

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
1.2.2007 13:01:52   
spacey
Naš jih tut ni maral, kako le če so pa res ogabnega okusa. user posted image Bljek!
Sadne so še nekako šle v promet...


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
1.2.2007 13:13:22   
monika30
Mi smo samo 1x probali eno mesno zelenjavno, meni je bila čisto brez okusa, mali pa je kar jedel.
Naš miškolin k sreči zaenkrat poje vse, kar mu skuham, če pa ne bi, bi mu pač dajala Hippove.

Lp.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
2.2.2007 10:59:16   
Maxica
Midva sva imela ful problemov z gosto hrano, ni hotel jesti ničesar. Potem sem mu začela dajati te kašice, pa jih je rad jedel.user posted image  Meni so sicer grozno smrdele, ampak vsaj na ta način je dobil in sprejel gosto hrano.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
2.2.2007 11:04:54   
didi1
Moj je do devetga meseca živel samo od sadnih obrokov, sam da sem mu pomolila kaj od zelenjave ali pa mesa je skoraj bruhal.Zdaj pa že pridno malca (skoraj) vse.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hipp zelenjavne, mesne itd. kašice
2.2.2007 19:48:34   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Meni osebno te kašice smrdijo, že ko jih odpreš. Tudi naša user posted image  ni bila navdušena nad njimi...


Meni in malemu tudi, fuj, kako smrdijo. Mali jih niti noče probat.
Sadne so mu še kar všeč, meni pa niti ne-dosti okusnejše so mi doma narejene, kupljene so presladke in preumetne.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?