|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ???
6.2.2007 15:07:47   
Anonimen
mene pa zanima kdaj prične telo "pridelovati" hcg.
Help meeuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ???
6.2.2007 15:12:34   
Lunc_a
ko je jajčece oplojeno user posted image .In jajčece je oplojeno 6-7 dan,ampak takrat ti še ne pokaže,ker ni tako visok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ???
6.2.2007 15:16:22   
Anonimen
Če misliš kdaj se pokaže na testu je to možno pri nekaterih testih že 10 dni po O. Sam jst v ta rezultat nebi bla ziher. Najboljše da počakaš do izostanka oz. približno 14 dni po O in takrat delaš test.
Ne vem pa kako je če ti vzamejo kri, kdaj ti lahko povejo vrednost.

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ???
6.2.2007 15:20:34   
Anonimen
v bistvu bi naj bil moj dan zauser posted image  jutri,pa je nikakor nočem.vsa neučakana sem že in sem včeraj delala test pa je bil negativen.Je še kaj upanja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ???
6.2.2007 15:21:25   
Anonimen
Ja upanje je itak še. Pa veš kdaj si imela O?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ???
6.2.2007 15:29:27   
Anonimen
ja po izračunih na RR bi naj imela O med 22.1.in 26.1.
kakšen dan zatem sem dobila čuden občutek v prsih vse do predvčerajšnjim,potem pa je izginil.In sedaj vuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ???
6.2.2007 15:41:21   
Anonimen
Jaz sem imela O 26ga. In pričakujem user posted image  10-12.2 nekje. Tako da ne vem kaj naj ti svetujem. Jaz prej ziher ne bom delala testa k je vsak mesec isto.

Najboljše da počakaš ene dva dni in ponoviš test. Potem bi ti že moralo pokazati.

Kateri test si pa delala?
Nekateri niso dost občutljivi da bi ti pokazali že pred izostankom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ???
7.2.2007 11:09:28   
Anonimen
karin 24!
pozdravljena-delala sem sicer baby mini cheek,ker sem že preveč denarja zapravila,saj jih kupujem že več kot leto dni.Enostavno nisem nikoli mogla počakati.Danes bi naj bil moj dan zauser posted image ,ampak do sedaj še je ni.Ponavadi jo vedno dobim zjutraj.Sicer čutim špikanje v jajčniku,občasno neko slabost,pa še prsi so me začele boleti.
Sicer sem pa obupala in se vdala,ker ne morem več tako naprej.Toliko vsega se mi je zgodilo v zadnjem letu,da sem trenutno pristala na tleh.
karin24 za tebe pa še vedno upam,da zagledašuser posted image  in ti držim pesti.Upam,da javiš rezultate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ???
7.2.2007 11:32:42   
ur+sa
upanje je...sam vsaj ene tri dni pe počak če je jutri ne bo...pa poj se 1x naredt test....
držimo pestiuser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ???
7.2.2007 11:35:31   
Anonimen
ur+sa,
hvala ti.Se mi zdi,da mi je kar en sonček posijal,čeprav nočem upati,po drugi strani pa samo na to mislim in hodim preverjat.

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ???
7.2.2007 11:36:59   
Anonimen
Hvala k držiš pesti zame!user posted image

Jaz tudi mislim da jutri ponovi test z jutranjim urinom če je še ne bo. Pa upam da zagledaš debel user posted image .

Te pa čist razumem da si na tleh. Midva se trudiva pol leta pa mi je že vse dol padl. Samo jaz vsaj vem kaj je narobe. Pa je mal lažje.

Sam jaz še zmeri verjamam da bomo vse dočakale ta user posted image .

Poročaj jutri kaj bo pokazalo. Jaz pa tudi poročam. Če je do 13.2 ne bo delam test.

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ???
7.2.2007 11:38:09   
ur+sa
user posted image user posted image to ns je pa več takihuser posted image ...skoz upamo.... smo že prov obsedene s tem... user posted image

JEST BI ŽE KR TEST DELALAuser posted image user posted image  

sam ga nam... sem se ze tolkrat zajXXXXXX, da ga ne bom niti če mi 1 teden zamudiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?