|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaupate fs testom?
10.10.2009 13:03:33   
elanor
ker mi m zaostaja že 5 dni, sem danes naredila fs test, na katerem se je pokazala čiiiisto raaahla črtica. problem je v tem, da sem test delala že nekaj mesecev nazaj in se mi je pokazala prav tako rahla črtica (v albumu), izkazalo pa se je, da nisem noseča.
kakšne izkušnje s fs testi imate ve?
jst mu kr ne morm zaupat...
je pa res da mi je dva dni nazaj pokazal čisti minus - druga črtica ni bila niti malo vidna, danes pa tako rahlo črtico, ki se jo vidi na svetlobi...

se mi zdi, da ta test preizkuša bolj moje živce kakor nosečnost user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 13:56:40   
malajka84
jst jim ne zaupam...vsak mesec sm probala..pa zmer črtica..pa še nikol nč pametnega ni blo iz tega....jst jim ne zaupam, ker kažejo še marikej druzga k nosečniški hormon

Dokler ni črta isto močna kot ona druga....jim jst ne bom vrjela.

Samo to je pač moje mnenje, moje izkušnje, spet druge pa pravijo, da jim je vedno prav pokazal.

Upam, da tvoja črtica pomeni črtico!!!!!user posted image

(odgovor članu elanor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 14:01:10   
valerija77
Elanor men pa ni nekaj jasno. Praviš da ti m zaostaja 5 dni, tvoj ticker pa kaže da si noseča že 16t?!?

V glavnem kupi si raje clear blue, je bolj zanesljiv.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 14:07:10   
nanny.girll
ja jz sm tudi 1 mesec nazaj naredila 2 fs in 2bc mini in usi 4je so pokazali rahlo drugo črtico. potem sem šla na krvni test in bil je negativen. zdj sm v istem krogu sam po enem mesecu naredila spet fs in bil je zelo pozitiven. tko da men so tudi te rahle črtice zelo sumljive. sam se mi pa sedaj zdi da so mi takrat kazali ovulacijo, ker se mi čist klapa z mojo nosečnostjo. tako da mogoče se ti je cikel malo podaljšal in je sedaj šele o na vrsti. čim večuser posted image sedaj.hehe

(odgovor članu elanor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 14:11:17   
elanor
ups...ta ticker ne velja user posted image enkrat sem jih preizkušala pa očitno pozabla zbrisat...

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 14:47:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elanor

ker mi m zaostaja že 5 dni, sem danes naredila fs test, na katerem se je pokazala čiiiisto raaahla črtica. problem je v tem, da sem test delala že nekaj mesecev nazaj in se mi je pokazala prav tako rahla črtica (v albumu), izkazalo pa se je, da nisem noseča.
kakšne izkušnje s fs testi imate ve?
jst mu kr ne morm zaupat...
je pa res da mi je dva dni nazaj pokazal čisti minus - druga črtica ni bila niti malo vidna, danes pa tako rahlo črtico, ki se jo vidi na svetlobi...

se mi zdi, da ta test preizkuša bolj moje živce kakor nosečnost user posted image


Jaz sem ga delala prejšnji mesec in mi je tudi pokazal rahlo črtico zjutraj. Popoldan pa sem dobila user posted image . user posted image

To je bilo prvič, da mi je pokazal narobe.

(odgovor članu elanor)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 14:49:53   
katra55
Jaz jim ne zaupam, ker mi je že dvakrat pokazal črtico, pa nisem bila noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 15:05:45   
isobel
Meni je pri prvi nosečnosti pokazal prav. Uporabila sem pa dva - enega popoldne, drugega pa naslednji dan zjutraj. Obakrat močna črtica.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 15:12:15   
Mateja4
zaupam edino CB

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 15:13:50   
elanor
se pravi da če črtica ni zaresmočna, mu ni za verjet...
ampak človeka potem to ne puti pri miru in bom mogla zapravljat denar še za cb da bom sigurna...

ne kupim več fs user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 19:57:46   
isobel
Jaz sem ga uporabila šele, ko mi je user posted image zaostajala več kot en teden. Po tolikem času bi mogoče še tisti najslabši testi pokazali nosečnost, če je ta res prisotna. Sem ga pa vzela, ker je bil najcenejši.

Sem pa pred dnevi brala o neki raziskavi, kjer so testirali, koliko so ti testi zanesljivi in je bil na koncu zaključek, da so bili testi 99% zanesljivi šele po enem tednu od izostanka user posted image . Če najdem link, ga prilepim.

(odgovor članu elanor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaupate fs testom?
10.10.2009 20:15:43   
isobel
Našla.

Prvi link:
http://www.cbsnews.com/stories/2003/01/27/earlyshow/health/main538075.shtml

Drugi link:
http://www.medic8.com/healthguide/articles/pregnancy-tests.html

Izvleček iz te strani, če se kateri ne ljubi klikat:
"In a 2004 study, researchers tested the accuracy of 18 HPTs sold in retail stores. They found that only one brand consistently detected the low levels of hCG usually present on the first day of the missed period. This was the First Response, Early Result Pregnancy Test. The other tests missed up to 85% of pregnancies on the first day of the missed period. Most tests accurately confirmed pregnancies one week after the missed period."

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaupate fs testom?
11.10.2009 15:10:25   
Gwendolen
Meni FS ni nikoli nič pokazal, razen takrat, ko sem dejansko bila noseča. Si lahko ogledate v albumu. Aja, pa takrat, ko sem zanosila, mi je FS pokazal raaaahloooo črtico že dva dni pred izostankom M in to s popoldanskim urinom. Pa imam kratke lutealne faze, kar pomeni pozne ovulacije v šolsko dolgih ciklusih. To praktično pomeni, da mi je FS pokazal nosečnost že 9. dan po TISTEM spolnem odnosu. Kadar koli sem prej naredila FS (delala sva na user posted image 9 mesecev in verjemite, da sem skurila kar nekaj testov user posted image ), mi ni nikoli pokazal niti sence črtice.

Najbolj zanesljiv se mi zdi itak CB.

Ne zaupam pa BC mini, ker mi je pokazal črtico, potem pa sem dobila M.

Saj bo, punce! Navijam za VSE vas!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaupate fs testom?
12.10.2009 10:08:26   
koala
Jaz mu zaupam.
Povem svojo zgodbo, zanosila sem po IVF.u, bila na krvnem testu, ki je na moje največje veselje pokazal visok betaHCG, ker mi do tedaj še ni bilo dano videti kako izgleda pozitiven urinski test sem šla v lekarno in nabvila CB (sem se mislila pocartat), pravilno izvedem pest in počakam, na moje veliiiiiiiiiiiko razočaranje je bil NEGATIVEN. V omari pa se mi je še valjal FS duo, naredim še tega in v sekundici sta bili vidni mooooooočni  dve čertici.
Torej po mojih izkušnjah CB ni vedno zanesljiv.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaupate fs testom?
12.10.2009 20:38:42   
Bonnie_RR
Do sedaj sem uporabila BC mini in CB, oba sta vedno pokazala pravilno.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zaupate fs testom?
14.10.2009 17:01:23   
LUNA83
Jaz FS ju ne zaupam,ker mi je pokazal dve črtici nato pa nič,...mah

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?