|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vdrte bradavice
28.1.2007 22:31:23   
simonka
Drage mamice prosim za čim več nasvetov kako dojiti z vdrtimi bradavaicami. Uporabljati nastavke,pumpice kakšne druge nasvete.
Že vnaprej hvala za pomoč in pozdravčki

< Sporočilo je popravil Mič -- 10.2.2007 11:40:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VDRTE BRADAVICE
28.1.2007 22:34:16   
Marogica
Jaz sicer nimam vdrtih bradavic, vendar sem prvega otroka dojila z nastavki(sombrerotiuser posted image ), ker drugače ni znal jesti. Imam zelo dobre izkušnje, nisem imela takšnih bolečin, ker pač otrok ni "direktno" potegnil.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VDRTE BRADAVICE
28.1.2007 22:44:46   
Seven*
Ce bos poskusala cimveckrat uspesno pristavljati otroka, ti jih bo otrok sam ven potegnil..

Priporocam tehniko, da pred podojem potegnes bradavico ven s pomocjo crpalke. Ko je fajn izbocena, pa pristavis otroka. Dober trik, ki pogosto pali!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VDRTE BRADAVICE
29.1.2007 9:56:24   
Strawberrie Cherrie
Meni ni šlo niti z nastavki za vdrte bradavice - je pač mali malo jokal, bradavice so krvavele, zdajle pri 6tednih pa imam že lepo ven potegnjene user posted image ; je dete to kar samo uredilo - je pa res bolečeuser posted image
Poizkusi s črpalko, pomojem res deluje...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VDRTE BRADAVICE
29.1.2007 14:08:10   
simonka
Hvala vam za nsvete. Priporočate kakšne nastavke posebej?
Papa

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VDRTE BRADAVICE
30.1.2007 21:18:34   
Shorty_
Zdravo jz sem tudi do 5 tedna dojila z nastavki sedaj pa že dva tedna uspešno braz, razen včasih ponočiuser posted image  ne zagrabi prav in je problem. Nastavke sem uporabljala od aventa vendar sta dve velikosti ali celo tri, tako da pazi da gre cela bradavica v nastavek, drugače boli kot hudič. Nažalost pa ugotoviš ali so dovolj veliki šele ko jih kupiš, stanejo pa približno 5evrov in jih dobiš po dva v paketu. prodajajo jih v nekaterih lekarnah in pa BC. Če želiš še kako info mi pošlji ZS.

Uspešno dojenje vama želim

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VDRTE BRADAVICE
4.2.2007 18:46:03   
jeremicn
Jaz sem prvih par tednov uporabljala avent nastavke, to ni najboljsa resitev, ampak nam je vseen pomagalo. Sam da je mleko teklo.
V bistvu, poskusaj najti polozaj da pravilno nastavis dojencka in cas bo naredil svoje, on ti bo sam potegnil bradavice vec. Za bolece bradavice zelo priporocam komprese MULTI MAM , meni so zelo pomagale. Moj nasvet je taksen, najpre poskusite brez nastavkov in ce res ne gre, potem daj gor nastavke. In ne skrbi, ratalo vam bo, sam je pomembna zelja

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VDRTE BRADAVICE
11.2.2007 19:11:14   
happy mam
Poskusi z nastavki. Mi uporabljamo Aventove. (pa se problemov nimam da bi me ugrizniluser posted image

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu jeremicn)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?