|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil Comfort
9.2.2007 12:19:45   
spelaz
Ali ga katera uporablja?? Naša user posted image  se je po Aptamilu 1 vedno nekaj zvijala in imela krče, potem pa sem probala A.Comfort in glej ga zlomka, ona ponoči lepo spi. Pa mislim, ok je bila kriva polna luna, da se je zvijala, pa bom spet dajala Aptamil 1 (ker dobimo na recept in ga imam kar nekaj). Pa po 1 dnevu spet isto - ponoči se zbudi prej (cca okoli 2h), poje in se zvija ko kača.
No, pa grem spet po A. Comfort in je danes spet lepo spala do 4h in potem do 7h.

Pa je zgleda res nekaj na tem. Kaj ima še katera pozitivno izkušnjo??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil Comfort
9.2.2007 12:42:08   
silvestra
Hoj!
Jaz tudi mojemu user posted image  dajam Apatami 1 pa se isto zvija in se ponoči prebuja. Pa je sigurno od tega, al je mogoče od kakšnih kapljic (AD3)? Nisem pa še probala dati A.Comfort? Imam sicer nedonošenčka starega koregirane starosti 3 mesece. Pa po pravic povedan ne upam menjati? Ali mislite da lahko probam
na svojo odgovornost al vprašam raje pediatrinjo?user posted image

Kako to da si dobila na recept mleko? user posted image  A daješ samo adaptirano mleko?
Ti je mogoče zdravnica napisala kakšne kapljice, če slučajno daješ samo adaptirano mleko? Meni je nekaj prejšnič govorila pa mislim, da je sestra prešlisala da bi mi napisala recept.

lp

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil Comfort
9.2.2007 12:50:27   
spelaz
V MB dobivamo mleko na recept user posted image . Občina časti do 6. meseca.

Jaz sem ji že po 1. mesecu zamenjala Aptamil Pre na HIPP (pa me je sestra nap..., da slabšega mleka ne bi mogla zbrat - ker ima več cukra user posted image , mala pa je tolk fajn jedla). No pa sem potem začela z Aptamil 1 in je blo ok, samo zvijala se je skoz.

Pa sem zdaj probala Aptamil Comfort in se mi zdi bolje.

AD3 kapljice pri nas niso vzrok krčev. Pa kakih drugih kapljic tudi nisem dobila user posted image .

LP


(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil Comfort
9.2.2007 13:00:52   
Anonimen
Pri nas je bil po Aptamilu zaprt, pa sem potem prešaltala na mešanje s Comformilom in je bilo O.K. Za Aptamil Comfort pa še nisem slišala. A to je zdaj kaj novega?

(odgovor članu spelaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil Comfort
9.2.2007 14:17:59   
Dashenka
Conformil so v Mullerju prodajali pod imenom Aptamil-Conformil, in ga pred nedavnim preimenovali v Aptamil Confort.
Gre pa za isto mleko.

Moja hči ga je pila od 1m starosti dalje, nikoli ni imela krčev in vedno odlično prebavo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil Comfort
9.2.2007 16:51:15   
Anonimen
Ahaaa, a tako je to. ja, Comformil je res super mleko, vsaj po naših izkušnjah.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil Comfort
9.2.2007 22:27:26   
BABY LOVE
Jaz uporabljam Aptamil Comfort že od 5 tedna, ker se žal nisva več mogli dojiti. Najprej sem poskusila Novalac in ji ni odgovarjalo potem sem zamenjala za mleko HIPP in tudi ni bilo bolje jo je še kar naprej šraufalo potem pa mi je patronažna sestra rekla,da naj probam Aptamil Comfort . Bilo je kot da  bi potegnila črto. Ponoči sva spančali, zbujali sva se samo za hranjenje.  Je pa moj otročiček pričel po 3 mesecu zelo polivati in mi je zdravnica dala Aptamil AR (mislim, da se imenuje tako) in je otročiček prenehal polivati. Ima pa tudi slabe strani tale Aptamil saj za pripravo mora biti vrela voda,da se mleko raztopi (drugače imate "grudice"), torej morate potem še ohladiti na primerno temperaturo, pri Aptamilu Comfort pa ni tako saj v stekleničko nalijem vodo, jo dam v mikrovalovno in segrejem na primerno temperaturo in se mleko lepo raztopi kljub temu da ni vrela voda. Vode pa mi ni potrebno predhodno prekuhavat, ker jo kupujem flaširano. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil Comfort
12.2.2007 15:09:33   
Sončka1
Baby love, kako pa ste uredili s polivanjem? Naš biser namreč tako zelo poliva. Najprej sem mu dodajala Novala AR, ampak ni bilo učinka, zdaj pa mu dodajam Aptamil AR, poliva res bistveno manj ali nič, se pa po obroku zvija, da se rav vidi, da mu nekaj ne paše. Rad bi spal, ampak je prav nemiren, ko ga nekaj muči. In ta Aptamil Comfort se sliši tko fajn, se pa bojim, da bi spet v potoku teklo iz otroka. user posted image

(odgovor članu BABY LOVE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil Comfort
12.2.2007 18:35:22   
BABY LOVE
Sončka1 pri meni je bilo tudi tako,da mi tamala po Aptamilu AR ni več polivala čisto nič, ampak se mleko meni ni kaj dopadlo saj je za pripravo bolj tako, če nisem dala v mleka v vroče vode so ostale grudice. Moja tamala pa je takšna,da ko je lačna mora biti flaška takoj sicer se joče in vrešči pri Comformilu pa vodo segrejem v mikrovalovni na primerno temperaturo in je to bolj hitreje. Zdajle mi tamala ko imava ponovno Aptamil Comfort ne poliva več toliko oziroma skoraj nič. Ko se napapcava podereva kupčeka potem pa jo dam v pol sedeč položaj in jo nekaj časa ne nosim po rokah oziroma je po domače rečeno ne vlačim.  Paziti moraš,da otročička tudi ne stiskaš za trebušček ko ga imaš na rokah, ker bi to morda lahko tudi bil en vzrok za polivanje. Če pa ne bo bolje pa se posvetuj z zdravnico, ker je možnost tudi, da ima kaj narobe s predpono na trebuščku (mislim, da se temu tako reče naj me katera popravi, če sem morda rekla napačno). Zdravnica mi je rekla, da se pri nekaterih otrocih to zgodi, da še to ni tako razvito vse v trebuščku in da tudi se ni potrebno bati če ti otrok napreduje, torej če se lepo redi in pridobiva na teži. V primeru, da otročiček ne bi pridobival kaj dosti na teži oziroma, da bi shujšal je pa potrebno takoj k zdravniku. Upam, da sem ti lahko vsaj malo pomagala.

(odgovor članu Sončka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil Comfort
12.2.2007 18:41:18   
BABY LOVE
Sončka1 je pa pri meni tudi bilo, da mi je tamala zelo nemirno spala in se veliko zbujala in jokala zakar sem bila zelo v skrbeh. Sem pa potem ugotovila, da ji lega ni odgovarjala. Danes mi tamala spi samo na trebušku, ker drugače ne želi. Ponoči se zgodi tudi, da spi po 10 ur skupaj, sicer ji pred spanjem dam 210ml papice, da se orenk naje. 

(odgovor članu BABY LOVE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil Comfort
14.2.2007 19:41:51   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: spelaz

Ali ga katera uporablja?? Naša user posted image  se je po Aptamilu 1 vedno nekaj zvijala in imela krče, potem pa sem probala A.Comfort in glej ga zlomka, ona ponoči lepo spi. Pa mislim, ok je bila kriva polna luna, da se je zvijala, pa bom spet dajala Aptamil 1 (ker dobimo na recept in ga imam kar nekaj). Pa po 1 dnevu spet isto - ponoči se zbudi prej (cca okoli 2h), poje in se zvija ko kača.
No, pa grem spet po A. Comfort in je danes spet lepo spala do 4h in potem do 7h.

Pa je zgleda res nekaj na tem. Kaj ima še katera pozitivno izkušnjo??


Pri nas je bilo isto, zato še danes, kadar pije mleko uporabljam Conformil- pri 1 letu bomo prešli pa na navadno mleko.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil Comfort
16.2.2007 10:51:09   
Ženkica
Midve uporabljala Aptamil Comfort 1; prej sva uporabljali Aptamil Pre. Kaja je stara 3,5 meseca, vendar je nedonošenček, torej korigirano ima dobra dva meseca. Sva pa prešaltali na Comfort 1 zaradi prebave in krčev - sedaj nima že lep čas nobenih problemov. user posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?