|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko stane nosečniški krvni test?
18.7.2009 20:33:49   
Anonimen
Pred časom sem naredila test z urinom - negativen. Nimam menstruacij tako, da ne vem koliko bi bila noseča. Vem pa, da po enem času test urina več ne pokaže rezultata.

Torej bi jutri šla na krvni test hormona, ker imam na področju jajčnikov in maternice grozne bolečine, ki so mi znane iz prve nosečnosti, ki je bila rizična in posledično strogo ležanje.

Koliko stane takšen test in koliko časa traja?

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
18.7.2009 20:37:52   
Anonimen
Odvisno kje ga delaš.Jaz sem lani dala 13€,na Jesenicah. Čakala sem pa 2 uri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
19.7.2009 17:32:55   
babylove
V Mb ga recimo meni ni uspelo naredit, ker je koza na sprejemu zahtevala napotnico. Če imaš napotnico, pa itak gre na stroške zdravstvenega zavarovanja, ali ne?

_____________________________






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
19.7.2009 19:07:17   
Anonimen
Bom poročala jutri kako in kaj. Pri nas vem, da ga lahko opraviš, bomo videli kaj bodo rekli.

Bolečine so še vedno prisotne, občutljivost nosa grozna, lačna nisem, slabosti so že mimo,...

Malo me je strah, ker sem praznovala RD in razne zadeve in sem ga malo spila,....

Sem pa jemala nove KT (pa tudi pozabila sem 1x vzeti) in mislim, da pri meni niso prijele, ker 1x nisem dobila menstruacije med prekinitvijo sem mislila, da pač zaradi novih tabletk.

Nove nosečnosti pa nismo načrtovali, ker smo mislili zaključiti pri enem otroku.

Mislim, da me bo jutri pobralo, ker če sem noseča sem že prek 12 tednov.user posted image

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
19.7.2009 20:28:06   
simonakr
Glede pijače se ne sekiraj. Jest sm tud praznovala rojstni dan user posted image ko še nisem vedla da sm noseča, pa ni blo nič narobe.

Glede bolečin - vzemi kakšen Buscopan.

Pa vso srečo jutr!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
20.7.2009 2:42:28   
Majčka*
Kaaaaj??to pa prvič slišim da test po nekem določenem času nebi več pokazal rezultata??kje je tuki logika, saj naj bi hormon naraščal...ali pač ne??očitno nisem dobro informiranauser posted image To se pravi, da takoj ko zanosiš ti test to pokaže, kasneje pa ne???al kaj??no pa sej pol maš itak trebušček in ti to pove ane??Joooj...dejte punce napisat ali je to res sploh možno a sm sam jest tak butl da tega ne vem??In po kolkem času test naj nebi več pokazal rezultata??user posted image user posted image
a se je to že dejansko kateri zgodil, da ji je test pokazal - ginekolog je pa rekel" ja gospa vi ste pa že v 4 mesecu...čestitke"
Zdj sm pa prov šokiranauser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
18.10.2009 11:30:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bom poročala jutri kako in kaj. Pri nas vem, da ga lahko opraviš, bomo videli kaj bodo rekli.

Bolečine so še vedno prisotne, občutljivost nosa grozna, lačna nisem, slabosti so že mimo,...

Malo me je strah, ker sem praznovala RD in razne zadeve in sem ga malo spila,....

Sem pa jemala nove KT (pa tudi pozabila sem 1x vzeti) in mislim, da pri meni niso prijele, ker 1x nisem dobila menstruacije med prekinitvijo sem mislila, da pač zaradi novih tabletk.

Nove nosečnosti pa nismo načrtovali, ker smo mislili zaključiti pri enem otroku.

Mislim, da me bo jutri pobralo, ker če sem noseča sem že prek 12 tednov.user posted image



vem da je stavr že malo stara, ampak zanima me kaj je bilo potem s tabo anonimna? ker sem v isti situaciji kot ti... si noseča?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
18.10.2009 15:44:03   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: babylove

V Mb ga recimo meni ni uspelo naredit, ker je koza na sprejemu zahtevala napotnico. Če imaš napotnico, pa itak gre na stroške zdravstvenega zavarovanja, ali ne?

Ja je pa res koza, ker se drži pravil.Mislim ene pa steuser posted image Samoplačniško greš lahko v Lj v Adrialab.Lahko pa v ZDrečeš, da ga boš naredila samoplačniško.
A, babylove v trgovini je tudi blagajničarka koza, ker zahteva, da plačaš poln voziček hrane?????

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
19.10.2009 13:57:18   
babylove
Da ne moreš v vseh laboratorijih naredit samoplačniškega testa, žal nisem vedela. Poznam samo 1 laboratorij v Mb in sem pač v tistega šla. Zdelo se mi je logično, da daš ali napotnico ali pa denar, kajne. Kot v trgovini, plačaš z gotovino ali s kartico, ali pa na kredit. Morda sem pa preveč razvajena, ker sem se v tujini navadila, da se pri takšnih in še kupu drugih stvari ne komplicira tako kot v Slo. Imam jo rada, to našo deželo, samo včasih je tako prekleto zahojena, da mi gre kar na jok.

No, pajapatak, da ne boš mislila, da v tej moji štoriji nisem šla v ZD po napotnico, ker me je (kot vsako, ki si želi zanosit) res zanimalo, če sem noseča. Pa mi je gospodična pred ginekološko ambulanto - spet ena koza, kajne - rekla, da krvnega testa sploh nima smisla delat pred določenim časom (se mi zdi, da je rekla 3 mesece, skratka nekaj strašno čudnega, vsaj meni).

No in tako meni testa sploh ni uspelo naredit. Če je to zaradi dveh koz ali pa je cel sistem blesav, o tem pa žal ne morem sodit, ker kot že rečeno, zdr. sistema ne poznam v podrobnosti.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
19.10.2009 19:58:33   
jakaracman
Pajapatakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 19.10.2009 20:00:26 >

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko stane nosečniški krvni test?
19.10.2009 20:03:14   
ZARA
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




VZGOJITELJICE/UČITELJICE
nataly33

Ali ste zadovoljni z otrokovo vzgojiteljico ali učiteljico?

DA (83%)

NE (17%)


Število vseh glasov: 127

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!