|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dretje - mastitis??
7.2.2007 20:06:48   
_andreja_
Ali je možno, da se moj malček dere ko mu približam dojko, ker se mi bo vnela??Ker me tudi špika pa boli??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dretje - mastitis??
7.2.2007 20:10:28   
Seven*
Ni mozno. Je pa mozno, da imas prepolne dojke in ga: a.) Zaliva, ker prehitro tece b.) Ne more zagrabit, ker je dojka prevec napeta.

Nic nisi napisala, ce se ti delajo vozlicki ali zatrdline.. Ce bos malo boljse opisala problem, ti bom lazje pomagala.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dretje - mastitis??
7.2.2007 20:27:57   
Blejka26
user posted image probaj si prvo mal stisniti dojko,da bo mal mleka šlo ven,da bo otrok lažje pil

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dretje - mastitis??
8.2.2007 10:14:43   
_andreja_
je pol ob dveh ponoči jedu, medtem pa 14 ur ni nič jedu?? Glede na to da je včasih jedu na dve uri me je kr mal skrbelouser posted image user posted image  Bomo videli kaj bo sedaj. Pa tudi dojka me je nehala špikat oz. bolet, verjetno je bila preveč pouna.

Drugače me pa vsake toliko kr močno špika v njej, sicer boli glih ne je pa zelo neprijetno.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dretje - mastitis??
8.2.2007 10:34:52   
lenika
Kako to misliš, da 14 ur ni nič jedel? user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dretje - mastitis??
8.2.2007 13:01:20   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Kako to misliš, da 14 ur ni nič jedel? user posted image


ja da ni jedu, da se je dru ko je mojo dojko vidu, sej zato pa dans dopoldne kr na uro jeuser posted image
v tistih 14 ura pa nevem če je spil kakšnih 20 ml čajauser posted image  Ko bom vedela zakaj je blo tko spročim, da ni bil lačen, kot prvi pa moj dragi pa kr mal dvomim.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dretje - mastitis??
8.2.2007 21:14:16   
***pika***
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

Ali je možno, da se moj malček dere ko mu približam dojko, ker se mi bo vnela??Ker me tudi špika pa boli??


Ne bom ravno trdila, ad se je drl zato, ampak meni se je dogajalo podobno pred mastitisom in ko sem ga imela. Kot da ji mleko iz tiste dojke ni bilo všeč. Kaj pa vem. Sem ji pa vseeno vedno ponudila tudi bolno dojko - čeprav je tam slabše pila.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?