|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamnik - osnovna šola
6.2.2007 13:50:55   
piščanc
no naša punčara gre septembra v šolo in to v kamnik. ker pa tam sploh ne poznam razmer, bi prosila kakšno kamničanko, če mi lahko da napotke, izkušnje itd... vpisana naj bi bila v OŠ toma brejca, sem pa videla, da je čisto zraven še ena šola.

pa zdravnika moramo tudi menjati, kakšen napotek bi mi tudi prav prišel

hvala

_____________________________

iz malega zraste veliko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamnik - osnovna šola
6.2.2007 16:54:11   
Primoza
A prihajate v kockaste bloke, ki so zrasli med Ljubljansko in Steletovo?

Drugače pa so v Kamniku dobre šole, veliko dajo na kakovost, precej je tudi dodatnih dejavnosti.

Kaj več o konkretni šoli pa bi raje povedal ko poveš tvojo okvirno lokacijo naselitve, tako bom lahko povedal kaj o šoli tvojega šolskega okoliša.

< Sporočilo je popravil primoza -- 6.2.2007 20:34:11 >

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamnik - osnovna šola
6.2.2007 20:30:08   
darjatimci
DOBRODOŠLI!
Jaz sem hodila v Toma Brejca v tistih časih smo bili otroci vpisani v tisto šolo,ki je pokrivala določeno lokacijo.Zraven Toma B.je še osnovna šola Frana Albrehta v tisto so takrat hodili tisti,ki so stanovali v centru-stari del,pa še Graben in Fužine in še nekaj zaselkov.Mi smo takrat stanovali nasproti Svilanita bivša Kovinarska.Moja dva otroka starejši in srednja sta hodila pa na Duplico-Marija Vera.Ta šola je bila včasih zelo na slabem glasu,ko pa je začela tja hoditi hči so se stvari zelo izboljšale in ko smo se preselili v okolico Lj.,moram povedati,da sem na tej šoli precej nezadovoljna,res je velika razlika.Šola Toma Brejca se je tudi popravila,mislim po kakovosti(učitelji)pa tudi obnovili so jo.Želim vam prijetno bivanje v našem Kamniku(upam,da se tudi mi kmalu vrnemo)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamnik - osnovna šola
7.2.2007 12:07:41   
piščanc
ja primoza, v eno skladovo kockico postavili svojo zastavico.

ker smo v 4 nadstropju imamo lep pogled na kamniške alpe (ok, malo dimnikov je vmes), razporeditev stanovanja je mega in sva res zadovoljna

malo sem bila začudena, ker sta šoli res skoraj čisto skupaj, hvala za dobre informacije

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamnik - osnovna šola
7.2.2007 18:33:59   
Primoza
Mi smo v malem alpskem bloku, kateremu ste zakrili večino pogleda na Kamniške Alpeuser posted image .

Drugače pa smo dosegli, da smo bili vpisani na OŠ Frana Albrehta, ki se mi zdi zelo kakovostna šola, primerljiva z boljšimi v Ljubljani.


< Sporočilo je popravil primoza -- 8.2.2007 10:09:09 >

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamnik - osnovna šola
8.2.2007 22:09:07   
CIPRESA
Piščanc jaz sem tudi iz Kamnika pa na žalost sem hodila v OŠ Stranje, ta je malo naprej od Kamnika  proti Kamniški Bistrici in pokriva tisto okolico. Sedaj so jo prenovili popolnoma tako da ustreza vsem zahtrevam in potrebam učencev. Kako je z OŠ Toma Brejca in OŠ Frana Albrehta pa res nebi vedela, no mogoče le eno stvar da so nas  ženske  v odbojki  na vsakoletnem tekmovanju vedno premagaleuser posted image , tega še danes ne morem pozabit.user posted image user posted image

Je pa takrat ko sem jaz hodila v OŠ bilo določeno kam boš vpisan, nismo imeli izbire ali bi šli raje v to ali ono šolo. Sedaj nevem kako je ampak mislim da isto izbirajo po okrožjih.

Upam da vam bo všeč naš Kamnikuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?