|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začetnica v tem - pomagajte
9.2.2007 13:52:43   
sayuri
Torej punce - potrebujem nekaj nasvetov.

Zadnjič sem že v postu "Januarčice in februarčice" napisala, da je gin predpisal Klomifen mojemu dragemu. Prav začudilo me je, da za to še niste slišaleuser posted image , zato sem šla še enkrat brati navodila Klomifena, kjer jasno piše, da se Klomifen predpisuje tudi moškim, ki imajo v spermi premajhno število spermijev.user posted image  Ok, poskusili bomo še to..... Potem greva zopet na spermiogram.

Zdaj pa me neki zanima. A naju na umetno oploditev (pri nama je predlagana ICSI) pošlje ginekolog, pri katerem semuser posted image  ali se samadva odločiva, katero od treh klinik bova izbrala in kar pokličeva na eno ter se prijaviva al kakouser posted image user posted image user posted image

Katere preiskave morajo biti narejene, da naju bojo "upoštevali"user posted image .  Midva imava kar nekaj spermiogramov, pri meni pa samo HSG in vsi ponavljajo, da mene ne bojo nič več matrali, ker je z mano vse okuser posted image    Kolikor berem imate vse laparo in histero narejenouser posted image

Toerj...nekaj začetnih vprašanj sem vam natvezila user posted image . Če se bom še katerega spomnila, pa sporočim user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začetnica v tem - pomagajte
9.2.2007 14:28:57   
pot
sayuri, res je v navodilih piše, da se s tem zdravilom zdravi tudi moške in to ni nič nenavadnega, vsaj za moje pojme ne. Nekako je potrebno pozdraviti tudi njih.
Za ostala vprašanja, še nimam izkušenj, da bi ti lahko svetovala. Kar se pa tiče tvojih preiskav, pa res nevem zakaj si jih ˝želiš˝, če pri tebi ni nobenih problemov. HSG ti pove ali so jajcevodi prehodni, najbrž so tudi ugotovili z UZ, da imaš lepe O.Verjami strokovnjakom, ki vaju zdravijo. Verjami, da vama bo zdaj uspelo, ker so očitno že našli vzrok vajine neplodnosti.
Stoj ob strani svojemu dragemu in veliko sreče.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začetnica v tem - pomagajte
9.2.2007 15:06:59   
Anonimen
ja sama se odločiš na katero kliniko se boš obrnila.Meni je sicer ginekolog svetoval maribor zaradi bolših rzultatov, Tudi mene je dal na ivi vendar me je tamkajšnja ginekologinja dala še prej na iui. Vsaka ji čast kajti zanosila sem v prvem poskusu in to s trojčki_ naredili so mi redukcijo(zaradi zravstvenih težav)in sem danes mati dveh čudovitih otrok punčke in fantka Upam da bo tudi zate čimprej posijalo sonce sreče
mišauser posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začetnica v tem - pomagajte
9.2.2007 16:29:58   
citrončica
Jaz sem za gin.kliniko v Lj rabila napotnico svojega G, pa sem dobila kar letno, in zdaj mi vedno znova kar letno napiše, ko stara poteče, najbrž je za Mb isto, za Reša najbrž tudi sprašuješ, to pa ne vem!Predvidevam, da tudi rabiš isto, če greš na koncesijo, če pa samoplačniško, pa najbrž ne, to pa potem najbrž velja tudi za gin.klin.Lj in Mbuser posted image
Izvidi, ki jih že imaš, pa so njbrž povsod dobrodošli, da ti lažje nadaljne zdravljenje predpišejo, če je potebno....
Ti bo še katera iz svojih izkušenj pomagala....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začetnica v tem - pomagajte
10.2.2007 12:59:21   
Nila
Za dr. Reša potrebuješ tudi napotnico, mojemu dragemu jo je napisala njegova splošna zdr.Prvič ko sva bila pri njemu spermiograma ni bilo treba plačat, drugega tudi ne, zdaj pa ko smo v fazi icsi pa sem morala plačat stop injekcijo in če bo kaj bova morala plačat  celo umetno oploditev (ca 1000 eur). Drugače pa samo punkcijo(100 eur)Upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začetnica v tem - pomagajte
10.2.2007 16:14:56   
pika79
Še moja izkušnja,...kar se tiče laparoskopij in drugih zadev jih naredijo pri tistih parih, kjer je problem za zanositev ženska in se na ta način poskusi priti do zanositve,..kjer je problem moški je za žensko važno le da ima jajčnike in maternico, prehodni jajčniki ali neprehodni niso problem, ker ti jajčeca tako vzamejo iz jajčnikov,...tako da dodatne preiskave zate res niso potrebne in tudi nobena operacija vama ne bo pomagala,...

Rešitev je umetna oploditev (tudi pri nas je ratalo v prvič v postopku ICSI), bila sva pa pri Rešu. Oddala sem napotnico in imela sva "zastojn" cel postopek, je pa res, da je čakalna doba daljša kot če si samoplačnik (čaka se od pol do enega leta).

Naj tvoj dragi jemlje Klomifen, vidva pa se vseeno postavita  v vrsto za postopek, potrebuješ le napotnico svoje ginekologinje ali njegovega os. zdravnika (ne vem točno) in greš kamorkoli, tja kamor se odločiš. Ti pa predlagam Reša, ker je super strokovnjak, postopki so vodeni osebno, potem ko si v postopku, hodiš k njemu ob 6ih zjutraj po inekcije, tako da tudi kar se službe tiče ne boš imela problemov, drži se povedanega, torej si na vrsti takrat kot te naročijo, včasih se malo čaka, kadar je res gužva, ...postopek pa se opravi v Postojni,

V ljubljani je baje bolj neosebno, velikokrat moraš vzeti dan frej zaradi čakanja in gužve,...naj ti to pove tista, ki je bila v ljubljani,jaz sem bila le pri Rešu in če si bomo želeli še kakšnega otročka bomo šli spet k njemu (upam, da bo delal vsaj še 10 let,...:)))

no pa lp ,

(odgovor članu Nila)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?