|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mal čudno vprašanje
15.2.2007 9:46:00   
ksenjak
Zanima me, na katerem mestu ste začutile prve brcike? Sama sem v drugo noseča (se sploh ne spomnim, kako je bilo prvič) pa nisem prepričana ali je to to. Aja, sem pa v 19. tednu. Namreč vsake toliko časa me nekaj dregne čisto spodaj, ne znam točno opisati kje. Pa se mi zdi skoraj prenizko ali pač ne. Prosim za vaše izkušnje.

Lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mal čudno vprašanje
15.2.2007 9:53:48   
Tekica
Že konec 16. tedna, ker sem ugotovila, da se nekaj dogaja, pa ni ne moja prebava user posted image , ne utrip žil, ker sem bila popolnoma sproščena pred TV. Potem pa kar redno. Zdaj (37 t) me pa kar brcne, če mu/ji kaj ne paše.

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mal čudno vprašanje
15.2.2007 9:57:39   
rumba
Ja, tudi jaz sem prve brcike (sicer v 16. tednu) začutila zelo nizko, malo nad sramno kostjo. Imela sem iste pomisleke, če je to to, saj je tako nizko. Čez kak teden se je potrdilo, da je res to. Čestitke za prve brcike!

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mal čudno vprašanje
15.2.2007 10:02:37   
ksenjak
O, si me kar malo potolažila. Ja, točno nekje na tem mestu jih čutim. Sumljivo mi je bilo samo to, ker trebušček pa v bistvu raste ravno nad tem. Je pa res, da srčka pa tudi poslušajo nekje na tem mestu. Mislim, da je najbrž to res to.

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mal čudno vprašanje
15.2.2007 11:02:37   
Baucka
Jaz sem jih začela čutit tudi v 19 tednu, je pa blo tak kot da bi kačica lezla, pa tudi bolj spodaj. V drugo baje čutiš prej kot v prvo.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mal čudno vprašanje
15.2.2007 20:26:39   
katipi
Prve brce občutiš kot trepetanje metuljevih kril...

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mal čudno vprašanje
16.2.2007 11:25:43   
TONČI.
V začetku maja 16 teden. Sred dnevnika, samo kadar je govorila Tamara Vonta. Najprej nisem vedela da je to to, potem me je pa vsak dan zvečer ob Tamari nekaj "frcalo" v trebuhu.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mal čudno vprašanje
17.2.2007 9:00:14   
majrim
katipi je dala dobro primerjavo...jaz sem jih začutila 14.2. kake tri ure po UZ...je pa 20 teden..mislim,da ni lepšega občutka..user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?