|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napoved spola?
12.2.2007 13:38:04   
flower power
ali je kateri od vas ginekologinja narobe napovedala spol? meni ga je pravilno user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napoved spola?
12.2.2007 13:53:49   
Pingvinčica
Meni je bolj na začetku nosečnosti napovedalauser posted image , potem pa user posted image in tako je tudi ostalo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napoved spola?
12.2.2007 14:02:18   
monja79
V prvo je napovedala user posted image  že na NS, pa na vsakem pregledu je to potrdila in je potem tudi res tako bilo. Sedaj v drugo se na NS ni videlo čisto jasno, se ji pa zdi, da bi naj spet bil user posted image . Drugega pregleda še nisem imela, tako da še ne vem. Bomo videli, ali je spet prav videla ali ne.

Poznam pa primere, ko je rekla da bo user posted image , pa se je rodila user posted image ; in obratno. Tako, da dokler ne rodiš, ni nič 100% (razen izvid na amniocintezi).

Lp, Monja

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napoved spola?
12.2.2007 14:25:48   
barby113
Kdaj pa lahko že napove spol oz. kdaj bi se to naj že videlo?

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napoved spola?
12.2.2007 15:38:02   
eva1
Pri obeh so mi prav napovedali-prvi prvem že na NS, pri drugi pa okoli 20 tedna!

(odgovor članu barby113)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napoved spola?
12.2.2007 16:34:53   
yaris
Meni je v 20. tednu povedala, da bomo dobili fantka in tako je bilo.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napoved spola?
12.2.2007 16:45:21   
lidijat
Meni je obakrat napovedal tako kot je zares bilo, prvič pri NS in potem potrdil še pri drugem UZ-ju nekje v 24. tednu. Prvič je napovedal user posted image  in v drugo user posted image . In zdaj imamo parček s 6-letno razliko.

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: napoved spola?
12.2.2007 16:48:27   
pikicaa
Meni so v 20. tednu napovedali pravilno.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: napoved spola?
12.2.2007 16:58:16   
štorkljica
Meni najprej niso videli, potem pa je gin rekla da bo najverjetneje user posted image  in je na koncu tudi bilauser posted image

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: napoved spola?
24.2.2007 9:28:16   
zima07
Meni je g. v 20.tednu napovedal user posted image , potem se na treh UZ-jih enako in zdaj jo imamo (user posted image )!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: napoved spola?
24.2.2007 9:45:16   
corfu
Povedali da bo fantek in res je, zdaj pa zvem v četrtek, kaj bomo dobili julijauser posted image

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: napoved spola?
24.2.2007 9:58:47   
skačica
meni je že na NS Pušenjak napovedal punčko,potem mi je ginekolog potrdil na morfologiji,v 25. tednu pa še na 3d uz. Če je res.bomo pa videli čez tri tedne.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: napoved spola?
24.2.2007 16:20:42   
m a j c i k a
Tudi mi bomo imeliuser posted image , tako je rekla že na NS Dr Strahova v Domžalah, ki je bila 90%, potem moja ginekologinja mi še do sedaj ne more določit spola, baje ga vedno skriva, in pa na 3D UZ na Ptuju je prav tako videl punčko Dr Lukman, ki je dojenčku moral zbrisati nogice da smo prišli do spolovila!!!

Tako da jaz jim kar verjamem, če bo pa fantek naju bo pa tako ali tako kap!!!!!

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?